07:18 2020 Sausio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1085
 • RUB68.2075
  Įvykiai
  Gauti trumpą nuorodą
  27

  Utilizavimo darbai Lietuvos muitinei kainavo apie 10 tūkstančių eurų, tačiau bendra sulaikyto kokaino vertė mažmeninėmis „gatvės“ kainomis gali siekti beveik 49 milijonų eurų

  VILNIUS, gruodžio 12 — Sputnik. Šiandien, gruodžio 12 dieną, Lietuvos muitinė Šiaulių rajone esančios bendrovės pavojingų atliekų deginimo įrenginyje sunaikino daugiau kaip 575 kg (575 kg 420,6 g) kokaino, praneša spaudos tarnyba.

  Kvaišalai buvo sulaikyti šių metų gegužę, kai į Klaipėdos uostą iš Pietų Amerikos atplaukė krovinys — metalo liejimo formos, skirtos vienai Lietuvoje įkurtai įmonei. Jos direktorius, Lietuvoje leidimą gyventi turintis Rusijos pilietis, šiuo metu gyvena Rusijoje.

  В Литве уничтожено полтонны кокаина
  Sulaikyti kvaišalai

  Muitinės kriminalinės tarnybos pareigūnams įtarimų kėlė tiek pats krovinys, tiek jo maršrutas. Liejimo formos (neva skirtos plastikiniams gaubteliams ir dangteliams gaminti) į Lietuvą buvo plukdomos iš Ekvadoro, užsukant į Kolumbiją, taip pat Vokietijos Hamburgo uostą. Ne paslaptis, kad būtent iš šių Pietų Amerikos šalių atgabentuose kroviniuose pastaraisiais metais Lietuvoje sulaikyta ne viena kvaišalų siunta.

  Liejimo formų viduje, aušinimo kamerose, rastos sandariai supakuotos, silikonu užlietos kvaišalų pakuotės. Iš viso aptiktos 576 pakuotės su kokainu, kurių svoris (brutto) siekė apie 610 kilogramų.

  Dar šia tema

  Lietuvoje sulaikyta 1 mln eurų vertės hašišo partija
  Pusė tonos hašišo pavirto dūmais: muitininkai sudegino narkotikus
  Tegai:
  kokainas, muitininkai

  Svarbiausios temos