05:20 2018 Kovo 23
Vilnius0°C
Tiesioginis eteris
  Antrankiai, archyvinė nuotrauka

  Policija sulaikė nužudymu įtariamus asmenis

  © Sputnik/ Виталий Белоусов
  Įvykiai
  Gauti trumpą nuorodą
  19 0 0

  Švenčionių rajono Karklinės kaimo gyventoją žiauriai nužudė trys žmonės, kuriuos greitai sulaikė policija

  VILNIUS, gruodžio 14 — Sputnik. VPK Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos 2-ojo skyriaus pareigūnai operatyviai nustatė ir sulaikė žiauriu nužudimu įtariamus du vyrus (gimusius 1970 m. ir 1977 m.) ir moterį (gimusią 1965 m.), praneša Lietuvos policija.

  Gruodžio 13 dieną Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių rajono policijos komisariate gautas moters pranešimas, kad nuo gruodžio 8 dienos dingo jos patėvis (gimęs 1969 m.), gyvenęs Švenčionių rajono Karklinės kaime.

  Švenčionių rajono PK pareigūnai tuojau pat nuvyko pareiškėjos nurodytu adresu ir rado po užverstomis plytomis paslėptą žiauriai nužudyto vyro lavoną. Vyras buvo žiauriai sumuštas ‒ jam suduota ne mažiau trijų smūgių rankomis į galvą, dar du kartus į galvą smogta tyrimo metu nenustatytu daiktu ir elektriniu grąžtu pragręžta skylė dešinėje galvos pusėje.

  Apie šį labai sunkų nusikaltimą buvo pranešta Vilniaus apskr. VPK Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnams, kurie perėmė tyrimą dėl nužudymo. VPK Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos 2-ojo skyriaus pareigūnai operatyviai nustatė ir sulaikė šiuo žiauriu nusikaltimu įtariamus du vyrus (gimusius 1970 ir 1977 metais) ir moterį (gimusią 1965 metais).

  Šiandien visiems įtariamiesiems bus pranešta apie įtarimus ir sprendžiamas klausimas dėl griežčiausios kardomosios priemonės — suėmimo skyrimo.

  Tegai:
  nužudymas, policija
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos