22:29 2018 Gegužės 27
Vilnius+ 24°C
Tiesioginis eteris
 • USD1.1675
 • RUB72.4935
  Pasieniečiai, archyvinė nuotrauka

  Jauna kontrabandininkė vėl įkliuvo pasieniečiams - jai gresia didelė bauda

  © Photo: kam.lt
  Įvykiai
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (156)
  30 0 0

  19-metė Skuodo rajono gyventoja šiemet jau buvo du kartus įkliuvusi muitininkams ir policininkams, kai gabeno kontrabandinius rūkalus

  VILNIUS, gruodžio 18 — Sputnik. Kelmės rajone pasieniečiai sulaikė 19-metę Skuodo rajono gyventoją, gabenusi daugiau kaip tris tūkstančius pakelių kontrabandinių cigarečių. Šiemet mergina su neteisėtais kroviniais jau buvo įkliuvusi ir muitininkams, ir policijai, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba.

  Sekmadienį vakare Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pakrančių apsaugos rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus ir Specialiosios paskirties komandos pareigūnai Kelmės rajone, kelyje Kryžkalnis – Kelmė, patikrinti sustabdė automobilį "Opel Omega". Pasieniečiai turėjo informacijos, kad šiuo automobiliu gali būti gabenamas nelegalus krovinys.

  "Opel Omega" vairavo teisėsaugai žinoma 19-metė Skuodo rajono gyventoja. Šiemet ji jau buvo du kartus įkliuvusi muitininkams ir policininkams, kai gabeno kontrabandinius rūkalus. Už tokius pažeidimus Skuodo rajono gyventoja buvo nubausta tūkstantinėmis administracinėmis baudomis.

  Šįkart merginą sustabdę pasieniečiai automobilio bagažinėje bei salone irgi aptiko kontrabandinių cigarečių. 3010 pakelių rūkalų "Omega Aqua Blue", "American Legend" ir "Regal King Size" buvo be banderolių.

  Tikrindami automobilį pasieniečiai jame taip pat rado GSM ryšio blokatorių. Dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką Skuodo rajono gyventojai šįkart gresia administracinė bauda nuo 5200 iki 6000 eurų. Taip pat teismas konfiskuos jos vairuotą automobilį. Po apklausos 19-metę pasieniečiai paleido. „Opel Omega“ ir cigaretės saugomi Pakrančių apsaugos rinktinės Šiaulių užkardoje.

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (156)
  Tegai:
  pasieniečiai, kontrabanda
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos