17:40 2018 Liepos 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1670
 • RUB74.0532
  ratas, archyvinė nuotrauka

  Kriminalistai automobilių grobimu kaltina du anksčiau teistus vyrus

  © Photo: Pixabay
  Įvykiai
  Gauti trumpą nuorodą
  18 0 0

  Abu vyrai daug kartų teisti: jaunesnysis teistas 7 kartus Jonavoje, Kaune, Vilniuje, vyresnysis – kelis kartus teistas užsienyje

  VILNIUS, sausio 9 — VILNIUS. Klaipėdos kriminalistai užbaigė didelės apimties sudėtingą ikiteisminį tyrimą dėl šešių automobilių vagysčių epizodų: keturių "Volkswagen Touran" ir vieno "Toyota Prius" pagrobimo Klaipėdoje, Gargžduose ir Palangoje, bei pasikėsinimo Gargžduose pagrobti automobilį "Audi A4", praneša Lietuvos policija.

  Visi nusikaltimai padaryti praėjusią vasarą, tarp liepos 10-osios ir rugpjūčio 30-osios. Vagys rinkosi išvaizdžius, daugiausia — didelės vertės automobilius, kuriuose savininkai, tarp kurių tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys, buvo palikę įvairius dokumentus, daiktus (elektros įrankius, žvejybos priemones ir kt.).

  Sudėtingo tyrimo metu pareigūnai nustatė, kad kaltinamieji vogtus automobilius realizuodavo Jonavoje, kur mašinos buvo pjaustomos ir ardomos dalimis.

  Kaltinimai automobilių vagystėmis ir pasikėsinimu pagrobti automobilį pareikšti 1987 metų ir 1992 metų gimusiems vyrams, kratų metu jų namuose rasta daiktų iš pagrobtų automobilių.

  Abu vyrai daug kartų teisti: jaunesnysis teistas septynis kartus Jonavoje, Kaune, Vilniuje, iš kurių trys teistumai — už analogiškus nusikaltimus, kiti — už dokumentų klastojimą, nusikalstamu būdu įgyto turto realizavimą ir kt., vyresnysis — kelis kartus teistas užsienyje.

  1992 metais gimęs vyriškis suimtas už kitus panašius nusikaltimus bei uždarytas areštinėje. Jo 1987 metais gimusiam bičiuliui paskirta kardomoji priemonė — intensyvioji priežiūra.

  Šiuo metu kitų apskričių policijos įstaigose atliekami tyrimai dėl analogiškų nusikaltimų šių asmenų atžvilgiu, tikrinamas jų dalyvavimas ar nedalyvavimas vagiant transporto priemones visoje Lietuvoje.

  Tegai:
  vagystė, Klaipėda
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos