22:36 2018 Gegužės 24
Vilnius+ 17°C
Tiesioginis eteris
  Sulaikymas, archyvinė nuotrauka

  Sostinėje sulaikyta automobilių dalių vagių grupuotė

  CC0 / pixabay
  Įvykiai
  Gauti trumpą nuorodą
  23 0 0

  Pastaruoju metu sostinėje padaugėjo nusikalstamų veikų dėl automobilių "Volvo XC 90" dalių vagysčių - per tris dienas apvogti 5 tokie automobiliai

  VILNIUS, sausio 12 — Sputnik. Vilniaus policijos pareigūnai nustatė ir sulaikė trijų vyrų grupę, kuri per tris dienas sugebėjo apvogti penkis automobilius "Volvo XC 90" — visi jie liko be priekinių žibintų, praneša Lietuvos policija.

  Pareigūnams jie įkliuvo tuo metu, kai bandė realizuoti nusikalstamu būdu gautą turtą. Pas sulaikytuosius surasta 10 pavogtų automobilių "Volvo" žibintų.

  Atlikus kratas įtariamųjų gyvenamosiose vietose ir kitose patalpose, buvo rasta dar 6 šios markės automobilių žibintai, oro pagalvės bei kiti galimai iš transporto priemonių pavogti daiktai.

  Teismo sprendimu vienas įtariamųjų suimtas, kitiems dviem skirtos švelnesnes kardomosios priemonės.

  Policijos pareigūnai automobilių savininkams pataria specialiu ženklinimu pažymėti žibintus ar kitas vertingas dalis, taip pat įspėja, kad baudžiamojon atsakomybėn patraukia ne tik automobilių bei jų dalių vagis, bet ir juridinius asmenis, superkančius nusikalstamu būdu gautą turtą.

  Tegai:
  automobiliai, Vilnius
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos