17:46 2018 Liepos 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1670
 • RUB74.0532
  alkoholio distiliatas, archyvinė nuotrauka

  Telšių rajone naikinami alkoholio distiliato "taškai"

  © Photo: Lietuvos policija
  Įvykiai
  Gauti trumpą nuorodą
  18 0 0

  Nuo sausio 1-osios pasikeitus Lietuvos Respublikos alkoholio kontrolės įstatymui, policijos pareigūnai, įžvelgdami galimą nelegalaus alkoholio gamybos bei pardavimo atvejų didėjimą, sutelkę didesnį dėmesį užkirsti tam kelią

  VILNIUS, sausio 16 — Sputnik. Telšių policija sunaikino du naminės degtinės gamybos bei pardavimo "taškus", praneša spaudos tarnyba.

  Pavandenės kaime, pas vyrą aptikti 45 litrai nelegalaus alkoholio distiliato, išpilstyto į įvairios talpos plastikinius indus. Įtariama, kad vyras alkoholį laikė, turėdamas tikslą parduoti.

  Vieta, su dar didesniu neteisėtu alkoholio distiliato kiekiu aptikta ir kitame Telšių rajono kaime — Juodėnuose. Sodyboje pas vyrą apsilankę policijos pareigūnai, aptiko ne tik 260 litrų nelegalaus alkoholio distiliato, įprastai vadinamo "namine degtine", bet ir ūkiniame pastate įkurtą jo gamybos vietą. Šalia sumontuotų įrenginių rasta ir 150 litrų rusvos spalvos raugo, paruošto tolesniam gamybos procesui.

  Abiem atvejais, įtariamųjų atžvilgiu vykdomi ikiteisminiai tyrimai pagal LR BK 201 str. (Neteisėtas naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimas, laikymas, gabenimas ar realizavimas).

  Dar šia tema

  Lietuvos poliklinikose siūlys atlikti alkoholio vartojimo testą
  Liūdni lietuviai apsiperka Lenkijoje, o linksmi perka alkoholį Latvijoje
  Tegai:
  alkoholio distiliatas, policija, Telšiai
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos