15:54 2020 Lapkričio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1865
 • RUB90.1119
  Įvykiai
  Gauti trumpą nuorodą
  30

  Joniškietis Henrikas Mikalkėnas padėjo sulaikyti moteris užpuldinėjusį ir rankines iš jų atiminėjusį 19-metį Joniškio gyventoją

  VILNIUS, sausio 22 — Sputnik. Sausio 17 dieną Joniškio rajono policijos komisariato viršininkas Eugenijus Takuševičius ir to paties komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas Stasys Rakštys įteikė Angelo sargo skulptūrėlę joniškiečiui verslininkui Henrikui Mikalkėnui, kurio dėka pavyko operatyviai sulaikyti pastarosiomis dienomis Joniškyje moteris užpuldinėjusį ir rankines iš jų atiminėjusį 19-metį Joniškio gyventoją, praneša Lietuvos policija.

  Šių metų sausio 14-osios pavakary joniškiečio Henriko Mikalkėno dėmesį Darbininkų gatvėje atkreipė neįprastas reginys — ant žemės gulėjo moteris, o šalia jos stoviniavo trys jaunuoliai. Pripuolęs prie moters, vyras sužinojo, kad ji buvo ką tik pargriauta ant žemės ir iš jos rankų pagrobta rankinė. Vyras senolę pakėlė, o jaunuolių griežtai pareikalavo prisistatyti. Tai buvo Joniškio bendruomenėje nekaip užsirekomendavę trys nepilnamečiai broliai, kurie iš įvykio vietos tuoj pat pasišalino. Mikalkėnas skubiai surinko bendrojo pagalbos centro telefono numerį, 87 metų sužalotą moterį perdavė medikų globai, o atvykusiems policijos pareigūnams nurodė, kad įvykio vietoje buvo Joniškyje prastai garsėjantys broliai.

  Nuvykę į jų gyvenamąją vietą, pareigūnai surado ne tik minėtą trijulę, bet ir 19-metį joniškietį, kuris, kaip paaiškėjo ikiteisminio tyrimo metu, ir buvo moters skriaudikas bei nusikalstamos veikos iniciatorius. Sekti prie bankomatų atėjusius senolius, stebėti, kiek jie pasiima pinigų ir juos atimti — toks buvo jo pasiūlymas, įgyvendinant siekį prasimanyti pinigų.

  Sausio 12 dieną apie 16:00 19-mečiui Livonijos gatvėje pavyko pagrobti rankinę su 56 eurais ir mobiliuoju telefonu iš 80-metės moters, kitą dieną Upytės gatvėje iš 43 metų moters nugvelbti rankinę su 50 eurų ir mobiliuoju telefonu, o štai sausio 14-ąją Darbininkų gatvėje rankinės neteko 87 metų joniškietė. Dėl brutalaus užpuoliko elgesio moteriai buvo traumuota galva ir ji atsidūrė Joniškio ligoninės reanimacijos skyriuje.

  Sulaikytam 19-mečiui dėl jo padarytų nusikalstamų veikų pareikšti įtarimai, teismas trims mėnesiams sankcionavo jo suėmimą. Vaikinas praėjusių metų gruodžio pabaigoje atliko bausmę, atgavo laisvę, tačiau po kelių savaičių policijos pareigūnams vėl įkliuvo — tik šįkart jau už plėšimus. Jam jau trečiąkart savo gyvenime teks stoti prieš teimą.

  Tegai:
  plėšikas, Jonava

  Svarbiausios temos