08:03 2021 Balandžio 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1888
 • RUB91.8152

  Pareigūnų skaičiavimais, bendra galimai užsienyje vogto krovinio vertė gali siekti apie 500 tūkstančių eurų

  Klaipėdoje rasti, įtariama, vogti žinomų prekės ženklų drabužiai ir avalynė, kurių vertė gali siekti apie pusę milijono eurų.

  Kaip praneša Klaipėdos apskrities policija, vasario 17 dieną Klaipėdos teritorinės muitinės pareigūnai Klaipėdos rajone sulaikė du 1983 m. ir 1985 m. gimusius, iki šiol neteistus vyrus, kurie, kaip įtariama, iš Vokietijoje pagrobto vilkiko puspriekabės į autobusiuką krovė galimai vogtus vardinius įvairių firmų rūbus. 

  Jau kitą dieną Klaipėdos apskr. VPK nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai dalį, kaip įtariama, vogtų vardinių rūbų ir avalynės, rado dvejose 1983 m. gimusiam vyrui priklausančios įmonės vilkikų puspriekabėse Klaipėdos rajone ir Klaipėdos mieste.

  Netrukus pareigūnai nustatė, jog dalis vardinių prekių jau buvo parduotos trečiajam asmeniui Šilalės rajone, kuris spėjo dalį rūbų parduoti kitiems asmenims.

  Įtariama, jog bendra minėto, galimai vogto, krovinio vertė gali siekti apie 500 tūkstančių eurų.

  Vasario 26 dieną Klaipėdos rajone aptikta dar viena vilkiko puspriekabė kuri, kaip įtariama, galėjo būti pagrobta Lenkijoje dar 2020 metų rudenį.

  Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdyboje dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 189 str. 2 d. — nusikalstamu būdu gauto turto įgijimas arba realizavimas.

  Abiem įtariamiesiems skirtos kardomosios priemonės — rašytinis pasižadėjimas neišvykti bei įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje.

  Dar šia tema

  Pagrobta šimtai tūkstančių. Kaip Lietuvos valstybės pareigūnai prarado kiber-budrumą
  JAV ieško "rusų" programišiaus, kuris pavogė 22 Amerikos kariškių duomenis
  Draudikai įvardijo, kokie automobiliai dažniausiai nukenčia nuo ilgapirščių
  Tegai:
  Klaipėda

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos