01:26 2021 Gegužės 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.2169
 • RUB90.0154

  Savo kalbos metu Gončarenka, pažeisdamas kalbėjimo susirinkime taisykles, ištraukė Ukrainos vėliavą. Po to jo mikrofonas buvo išjungtas

  Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos (ETPA) pirmininkas Hendrikas Damsas (Hendrik Dams) pertraukė deputatą iš Ukrainos Oleksijų Gončarenką, kuris per savo kalbą išsitraukė Ukrainos vėliavą. Pirmininkas nurodė, kad jis ne kartą pažeidė taisykles.

  "Pranešime apie valstybių narių teritorinį vientisumą, apie valstybių narių suverenitetą nėra nė vieno žodžio. Apie taikų konfliktų Europoje sprendimą. O mes turime karus Europoje. Noriu jums tai priminti. Daugelis iš jūsų tai pamiršta. Aš paėmiau šią vėliavą", — sakė Gončarenka diskusijoje apie pranešimą "Europos Tarybos strateginių prioritetų asamblėjos vizija".

  "Pone Gončarenka, tai neleidžiama ETPA", — į Ukrainos deputato veiksmus reagavo Damsas.

  "Kokia mūsų nacionalinės vėliavos problema?" — atsakė deputatas, tęsdamas kalbą. Galiausiai jo mikrofonas buvo nutildytas.

  ETPA vadovas ne kartą ragino Ukrainos deputatą laikytis tvarkos. "Tai ne pirmas kartas, kai jūs, pone Gončarenka, labai piktnaudžiaujate savo teise kalbėti", — sakė Damsas. Jis paprašė pasiaiškinimo dėl šio įvykio.

  Tegai:
  vėliava, Ukraina

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos