01:58 2020 Birželio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1330
 • RUB77.8155
  © Sputnik / Alexei Danichev
  Sankt Peterburgas 1703 metais buvo įkurtas Rusijos caro Petro I. Miestas kultūriškai ir istoriškai susijęs su Rusijos imperijos gimimu ir Rusijos atėjimu į Europos didžiosios galios vaidmenį šiuolaikinėje istorijoje.

  Išrinktos ryškiausios nuotraukos, iliustruojančios rudens sezoną mieste prie Nevos. Išsamiau — Sputnik Lietuva nuotraukose

  Rudenį daugelis turistų atvyksta į Sankt Peterburgą apžiūrėti miesto architektūros, muziejų ir galerijų, nebijodami eilių ir šurmulio, būdingo turizmo sezono piko metu.

  Rugsėjį Sankt Peterburge būna šilta kaip įprasta, tačiau jau spalį temperatūra pradeda kristi, o mėnesio pabaigoje atsiranda šalnos. Lapkritį retkarčiais iškrenta pirmasis sniegas, tačiau jis greit ištirpsta.

  Vidutinė temperatūra Sankt Peterburge rudenį svyruoja nuo 4,3 laipsnių šilumos iki nulio.

  Šiais metais 53 šalių, įskaitant Lietuvą, Latviją ir Estiją, gyventojai galės gauti elektronines vizas, kad aplankyti Rusijos šiaurinę sostinę ir Leningrado sritį.

  Sankt Peterburge turistai galės apsilankyti naujojo teatro sezono atidarymą, dalyvauti koncertuose ar festivaliuose, taip pat pamatyti miesto įžymias vietas: Aleksandrinskio teatrą, Rūmų tiltą, Šventojo Izaoko katedrą, Žiemos rūmus ir dar daug daugiau.

  Temos:
  Elektroninės vizos į Sankt Peterburgą ir Leningrado sritį (16)

  Dar šia tema

  Vizos pagal naujas taisykles: ką Peterburgas darys su užsieniečių antplūdžiu?
  Užsieniečiai negalės traukiniu atvykti į Sankt Peterburgą su elektronine viza
  Paraiškas dėl e-vizų į Sankt Peterburgą pateikė daugiau nei 3000 užsieniečių
  Tegai:
  miškas, ruduo, Sankt Peterburgas, Rusija

  Dar nuotraukų

  Svarbiausios temos