05:52 2020 Rugpjūčio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB87.1809
  © REUTERS / Kevin Light
  Sasekso hercogas ir hercogienė nusprendė atsisakyti karališkųjų privilegijų ir palikti Bakingamo rūmus. Pagal vieną versiją, jie gali atsikraustyti į Kanados miestą Saničį.

  Saničis (Saanich) — daugiau nei 109 tūkst. gyventojų turintis miestas, įsikūręs Vankuverio saloje. Kaip atrodo vieta, kuri ateityje galėtų tapti Sasekso kunigaikščių namais — Sputnik Lietuva nuotraukose

  Sasekso hercogienė ir hercogas — princas Haris ir jo žmona Megan Markl — paskelbė apie norą tapti finansiškai nepriklausomais ir nusprendė atsisakyti kai kurių karališkosios šeimos privilegijų.

  Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta II pripažino šį poros norą. Tačiau, pasak karališkosios šeimos draugų, ji yra nepaprastai nusivylusi anūko ir jo žmonos sprendimu.

  Britų žiniasklaida mano, kad naujos finansinės taisyklės Sasekso hercogų šeimai bus griežtos. Manoma, kad jie įves apribojimus karališkosios šeimos vardo ir titulų naudojimui.

  Atrinktos Kanados miesto Saaničio, kuriame princas Haris ir Megan Markl, manoma, persikels po karališkųjų privilegijų atsisakymo, nuotraukos.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (97)

  Dar šia tema

  Žiniasklaida: Megan Markl tėvas pasirengęs teisme duoti parodymus prieš ją
  Žiniasklaida sužinojo apie kivirčą tarp Didžiosios Britanijos princų Viljamo ir Hario
  Elžbieta II sutiko su princo Hario ir Megan noru pradėti "naują gyvenimą"
  Tegai:
  Princas Haris, Didžioji sinagoga, Megan Markle

  Dar nuotraukų

  Svarbiausios temos