09:51 2020 Rugsėjo 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1797
 • RUB88.6075
  Gango upės delfinai — seniausia upių delfinų rūšis, išlikusi iki šių dienų. Išskirtinis rūšies atsparumas padėjo jai išgyventi viename iš labiausiai nukentėjusių upių baseinų pasaulyje. Remiantis oficialiais duomenimis, Indijos upių sistemose yra tik apie 3700 šios rūšies atstovų. Iš vietinių sužinojęs apie upės delfinus, fotografas keturias valandas praleido vandenyje, kad nufotografuotų šį gyvį.

  Fotografijos konkursui buvo pateiktos atogrąžų miškuose, vandenynuose, tankiai apgyvendintuose miestuose, savanose ir senovinėse konstrukcijose darytos nuotraukos. Išsamiau — Sputnik Lietuva nuotraukose

  Paskelbti paskutiniai kasmetinių "Nature inFocus" fotografijos apdovanojimų nugalėtojai ir finalininkai. Dėl pandemijos festivalis buvo atšauktas, o išrinktos nuotraukos buvo tiesiogiai paskelbtos YouTube. Daugiau nei 1 600 fotografų iš viso pasaulio atsiuntė apie 14 000 nuotraukų.

  "Nature inFocus Photography Awards" premija apdovanojami fotografai, kurių darbai padeda išsaugoti mūsų gamtos istoriją ir skatina atkreipti dėmesį į gamtos apsaugą.

  Tegai:
  apdovanojimai, fotografija

  Dar nuotraukų

  Svarbiausios temos