01:13 2021 Balandžio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.2035
 • RUB91.7527
  Kanados fotografo Thomas Vijayan nuotrauka "The World Is Going Upside Down". Vyras laukė kelias valandas, kol nufotografavo šią nuostabią nuotrauką miške, Kalimantane.

  Žiuri pristatė nugalėtojus visose praėjusių metų konkurso nominacijose. Įspūdingos, dinamiškos laukinės gamtos nuotraukos — Sputnik Lietuva galerijoje

  "World Nature Photography Awards 2020" konkursas remiasi tuo, kad laukinių gyvūnų fotografija gali paveikti žmonių požiūrį į ją ir sukurti teigiamus įpročius, kurie padeda išsaugoti gamtą.

  Konkurse gali dalyvauti ir mėgėjai, ir profesionalūs fotografai iš bet kurios pasaulio šalies. Dalyvauti leidžiama bet kam nuo 18 metų amžiaus, išskyrus "World Nature Photography Awards" (WNPA) darbuotojus ir organizatorius.

  Darbai skirstomi į šias kategorijas: "Gyvūnai jų buveinėje", "Gyvūnų portretai", "Elgsena — varliagyviai ir ropliai", "Elgsena — paukščiai", "Elgsena — bestuburiai", "Elgsena — žinduoliai", "Augalai ir grybai", "Laukinė gamta mieste", "Žemės planetos peizažai ir aplinka", "Juoda ir balta", "Gamtos menas", "Gamtos fotožurnalistika", "Žmonės ir gamta".

  Tegai:
  fotokonkursas, nuotraukos, laukiniai gyvūnai, gyvūnai

  Dar nuotraukų

  Svarbiausios temos