06:18 2021 Balandžio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  © AFP 2021 / Saul Loeb
  Nuotraukoje: buvęs JAV prezidentas Barakas Obama mirkteli juokaudamas apie savo gimimo vietą per Baltųjų rūmų korespondentų asociacijos vakarienę Vašingtone. Tai kasmetinis renginys, kuriame dalyvauja prezidentas, Holivudo įžymybės ir žiniasklaidos atstovai. "Fox News", ilgėsitės manęs, kai manęs nebus. Bus sunkiau įtikinti Amerikos žmones, kad Hilari Klinton gimė Kenijoje", — juokavo Obama 2012 metų renginyje.

  Politikai ne visada rimti. Anekdotai ir pokštai apie kolegas iš pasaulinės svarbos politikų — Sputnik Lietuva nuotraukose

  Nepaisant to, kad politikai diskutuoja apie rimtas problemas ir sprendžia šalių likimus, jie kartais sušvelnina situaciją ir juokauja.

  Vieni pasakoja anekdotus, kiti pašiepia kolegas, o kiti tiesiog kvailioja. Tai ypač pasakytina apie balandžio 1-ąją. Tai pasaulinė šventė, kai įprasta juokauti ir žaisti su kitais.

  Istorijoje yra net pasaulinių mitingų. Pavyzdžiui, 1950 metais BBC išleido pranešimą apie precedento neturintį makaronų derlių Italijoje. Dešimtojo dešimtmečio pabaigoje greito maisto tinklas pradėjo skelbti specialų mėsainį kairiarankiams. Tą dieną daugelis atėjo į kavinę ir paprašė "seno mėsainio dešiniarankiams".

  Tegai:
  nuotraukos, politikai, Ispanija, JAV

  Dar nuotraukų

  Svarbiausios temos