18:28 2018 Kovo 21
Vilnius-1°C
Tiesioginis eteris
  Pakabinamoji spyna. Archyvinė nuotrauka

  Kurlianskis paleistas į laisvę

  © Фото: pixabay.com
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  16 0 0

  Politikų papirkimu įtariamas koncerno "MG Baltic" viceprezidentas Raimondas Kurlianskis po 20 dienų trukusio suėmimo antradienio pavakarę paleistas iš Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo.

  VILNIUS, bir 1 — Spitnik. Teismas antradienį Kurlianskiui skyrė namų areštą dviem mėnesiams ir įpareigojo jį nebendrauti su buvusiu liberalų lyderiu Eligijumi Masiuliu, kuris, kaip įtariama, iš verslininko galėjo paimti kyšį.

  Kurlianskis laisvę atgavo, teismui atmetus prokurorų prašymą pratęsti jo suėmimo terminą.

  Kurlianskio išėjimo iš Lukiškių laukė būrys žurnalistų, bet jam pateiktų įtarimų nekomentavo.

  Įtariamojo suėmimą dviem mėnesiams prašęs pratęsti prokuroras tikino, kad Kurlianskis gali slapstytis ir trukdyti procesui, tačiau teismas nurodė, kad, bylos duomenimis, tokie motyvai nėra pagrįsti.

  Gegužės 12 dieną sulaikytas R.Kurlianskis įtariamas papirkimu, prekyba poveikiu ir neteisėtu disponavimu valstybės paslaptimi. Teisėsauga įtaria, kad jis perdavė 106 tūkstančių eurų kyšį tuometiniam Liberalų sąjūdžio lyderiui Eligijui Masiuliui ir per Seimo narį "darbietį" Vytautą Gapšį už kyšius siekė paveikti Darbo partijos narius.

  Kurlianskis  yra kelias televizijas valdančio "Laisvo ir nepriklausomo kanalo" grupės valdybos pirmininkas ir naujienų portalą alfa.lt valdančios "Alfa Media" valdybos pirmininkas.

  Dar šia tema

  Dar viena intriga "MG Baltic" ir liberalų santykiuose
  Vilniaus apygardos teismas išnagrinėjo Kurlianskio skundą dėl suėmimo
  Masiulis įtariamas dėl prekybos poveikiu ir neteisėto praturtėjimo
  Pas Masiulį rasti teisėsaugos pažymėti pinigai
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos