14:41 2018 Kovo 21
Vilnius-3°C
Tiesioginis eteris
  Žmonės Gedimino gatvėje, archyvinė nuotrauka

  Apklausa: Petrauskienė, Veryga ir Markauskas nebeturi visuomenės palaikymo

  © Sputnik/ Александр Липовец
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  1201

  Premjero Sauliaus Skvernelio manymu, švietimo ir mokslo, sveikatos apsaugos ir žemės ūkio ministrų darbo kokybė visuomenėje vertinama neigiamai, nes jie ėmėsi ilgai nespręstų problemų

  VILNIUS, birželio 20 — Sputnik. Neigiamas švietimo ir mokslo, sveikatos apsaugos ir žemės ūkio ministrų vertinimas reiškia tik tai, kad ministrai pajudino ilgai nespręstas problemas, todėl sulaukė pasipriešinimo, pareiškė ministras pirmininkas Saulius Skvernelis interviu LRT.

  Paskutinė visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centro "Vilmorus" apklausa parodė, kad trys vyriausybės ministrai — švietimo ir mokslo, sveikatos apsaugos bei žemės ūkio — prarado visuomenės palaikymą.

  Pasak Skvernelio, deramai įvertinti ministrų darbą gali politologai, o žemi reitingai liudija tik apie paliestų problemų sudėtingumą.

  "Ministrai, pirmiausia sveikatos ir švietimo ministrai, pajudino ilgus dešimtmečius nespręstas problemas. Natūralu, kad sulaukė didžiulio pasipriešinimo. Jeigu jie nieko nedarytų, neveiktų, būtų tik vyriausybėje, gal būtų kitokie rezultatai", — sakė Skvernelis.

  "Vilmorus" apklausos duomenimis, švietimo ir mokslo ministrę Jurgitą Petrauskienę palankiai įvertino 18,6% respondentų, nepalankiai — 28%. Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga gavo 28,3% teigiamų ir 31,5% neigiamų respondentų atsiliepimų. O žemės ūkio ministro Broniaus Markausko veiklą teigiamai įvertino 13,3%, neigiamai 13,7% apklaustųjų.

  Praėjusį mėnesį teigiamų atsiliepimų apie šių trijų ministrų darbą skačius viršijo neigiamus.

  Tyrimas, kurio metu buvo apklausti 1 035 žmonės, vyko birželio 2-10 dienomis.

  Dar šia tema

  Grąžinkite šakutes: STT tiria kariuomenės viešuosius pirkimus
  Lietuvoje greitai įvyks valstybinio turto perorganizavimas
  Skurdui mažinti, pensijoms ir vaikams valstybė skirs apie 0,5 mlrd eurų
  Skvernelis: universitetų sujungimas neduos rezultatų
  Tegai:
  Vyriausybė, ministrai, apklausa, Bronius Markauskas, Jurgita Petrauskienė, Aurelijus Veryga, Saulius Skvernelis
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos