03:33 2018 Vasario 20
Vilnius-2°C
Tiesioginis eteris
  Saulius Skvernelis, archyvinė nuotrauka

  Skvernelis neatmeta galimybės tapti prezidentu

  © Photo: Lietuvos Respublikos Vyriausybė
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  17 0 0

  Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis pareiškė, kad kol kas neplanuoja balotiruotis į prezidento postą, tačiau jis pabrėžė, kad lygiai taip pat jis neketino tapti premjeru

  VILNIUS, spalio 10- Sputnik. Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis laidoje "Dėmesio centre" nepaneigė savo planų dalyvauti prezidento rinkimuose, praneša LRT.

  "Premjero pozicija irgi yra ta, apie kurią kažkada net negalvojau, negalvojau, kad gali tekti tokią poziciją užimti. Šis darbas tikrai yra sunkus, atsakingas, bet įdomus. Labai įdomus. Todėl kol kas aš save pozicionuoju čia, o toliau — laikas parodys", — sakė Skvernelis.

  Premjeras prisipažino, kad jos nusiteikimas šiuo metu — iki 2020 metų vadovauti Vyriausybei ir įgyvendinti vyriausybės programą. Jis pabrėžė, kad niekas jo neragina dalyvauti prezidento rinkimuose.

  Tuo pačiu, pridūrė jis, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga turės savo kandidatą prezidento rinkimuose. Ar tai bus partinis, ar nepartinis kandidatas, Skvernelis nepasakė.

  Anksčiau alikta visuomenės nuomonės apklausa atskleidė, kad jei prezidento rinkimai vyktų dabar, daugiausiai palaikymo sulauktų premjeras Saulius Skvernelis (15,6%). Toliau eina Kauno meras Visvaldas Matijošaitis su 9,3% ir nedaug nuo jo atitrūkęs SEB banko prezidento patarėjas Gitanas Nausėda (8,5%).

  Prezidento rinkimai numatomi 2019-ųjų gegužę.

  Dar šia tema

  Pinigų nėra, bet jūs didžiuokitės — Skvernelis pasveikino su Mokytojų diena
  Skvernelis kreipėsi į EK, prašydamas kompensuoti nuostolius ūkininkams
  Skvernelis palaiko pramonės parko steigimą Vilniaus regione
  Skvernelis: valstybė negali apmokėti visų ūkininkų nuostolių dėl liūčių
  Skvernelis nemato priežasčių pasitikrinti pasitikėjimo Seime
  Tegai:
  Lietuvos prezidento rinkimai, Saulius Skvernelis
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos