23:17 2018 Kovo 24
Vilnius+ 1°C
Tiesioginis eteris
  Lietuvos gynybos ministras Raimdas Karoblis ir Kanados gynybos ministru Harjit Singh Sajjan, nuotrauka iš įvykio vieos

  Lietuva ir Kanada aptarė paramą Ukrainai

  © Photo: LIETUVOS RESPUBLIKOS KRAŠTO APSAUGOS MINISTERIJA
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  3303

  Lietuvos ir Kanados gynybos ministrai Tarptautiniame saugumo forume diskutavo apie Lietuvos ir kitų šalių paramą Ukrainai

  VILNIUS, lapkričio 19 — Sputnik. Halifakse (Kanada) lapkričio 17-19 dienomis vyksta Tarptautinis saugumo forumas, kur tai pat dalyvauja Lietuvos gynybos ministras Raimdas Karoblis, praneša Krašto apsaugos ministerijos spaudos tarnyba.

  Lapkričio 18 dieną Karoblis dalyvavo dvišaliame susitikime su Kanados gynybos ministru Harjit Singh Sajjan. Ministrai aptarė Kanados lyderystę formuojant ir vadovaujant NATO Priešakinių pajėgų batalionui Latvijoje, tap pat Karoblis padėkojo už Kanados pagalbą stiprinant saugumą Baltijos šalyse.

  Abiejų šalių gynybos ministrai aptarė Lietuvos ir kitų sąjungininkų pastangas padėti Ukrainai. Ministrai diskutavo, kad Ukrainai teikti pagalbą yra būtina, bet tuo pačiu metu turi vykti Ukrainos reformų progresas ir reikia vertinti reformų rezultatus.

  Kanadoje vykstančiame Halifakso tarptautiniame saugumo forume iš viso pasaulio susirinkę aukšto rango pareigūnai ir kariniai atstovai kartu su mokslininkais, analitikais ir verslo atstovais aptaria tarptautinius saugumo iššūkius ir kokių priemonių transatlantinė bendruomenė turėtų imtis siekiant juos įveikti.

  Dar šia tema

  Prisivaidinom Banderą: Lenkija blokuoja Ukrainos tranzitą
  Rusija paleidžia traukinius apeinant Ukrainą
  Ukraina prašo Europos žiniasklaidos rašyti geras naujienas apie šalį
  Tegai:
  Kanada, Ukraina
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos