21:39 2018 Kovo 24
Vilnius+ 1°C
Tiesioginis eteris
  Prezidentei įteiktas Baltijos Asamblėjos medalis, nuotrauka iš įvykio vietos

  Prezidentei įteiktas Baltijos Asamblėjos medalis

  © Photo: LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTĖ
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  1901

  Ceremonijos metu šalies vadovė pabrėžė, kad Baltijos šalių vienybė –Lietuvos, Latvijos bei Estijos nuoseklaus darbo rezultatas

  VILNIUS, sausio 12 — Sputnik. Prezidentei Daliai Grybauskaitei už ypatingus nuopelnus stiprinant Baltijos šalių vienybę ir skatinant bendradarbiavimą buvo įteiktas Baltijos Asamblėjos medalis, praneša spaudos tarnyba.

  Ceremonijos metu šalies vadovė pabrėžė, kad Baltijos šalių vienybė — mūsų visų nuopelnas ir Lietuvos, Latvijos bei Estijos nuoseklaus darbo rezultatas.

  Pasak Prezidentės, trys Baltijos šalys tapo kokybės ženklu. Jų veržlumas, sparti raida, europietiškos vertybės, darbščios ir pilietiškos visuomenės, atsakomybė ir efektyvūs sprendimai kovojant su problemomis daro Baltijos šalių regioną išskirtinį Europoje.

  Valstybės vadovė taip pat pabrėžė, kad Lietuva, Latvija ir Estija vieningai sutaria dėl svarbiausių ateities tikslų — regiono saugumo užtikrinimo, energetinių ryšių su Vakarų Europa bei europinės tapatybės įtvirtinimo.

  Baltijos Asamblėja įsteigta 1991 metais ir jungia Lietuvos, Latvijos bei Estijos parlamentus. Šiemet jai pirmininkauja Lietuva.

  Dar šia tema

  Grybauskaitė: transatlantinis saugumas priklauso nuo Baltijos šalių saugumo
  Tegai:
  Dalia Grybauskaitė, Estija, Lietuva
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos