17:42 2019 Sausio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1362
 • RUB75.4270
  Remigijus Šimašius, archyvinė nuotrauka

  Šimašius kandidatuos į Vilniaus mero postą antrai kadencijai

  © Photo: vilnius.lt
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  24501

  Iki savivaldybių vadovų rinkimų liko daugiaue nei metai, tačiau Šimašius jau žino, kad nesugabės įvykdyti visų užsibrėžtų tikslų, todėl ketina siekti sostinės vadovo posto antrą kartą

  VILNIUS, vasario 13 — Sputnik. Interviu portalui madeinvilnius.lt Vilniaus meras Remigijus Šimašius prisipažino, kad ketina antrą kartą siekti šio posto.

  Iki savivaldybių ir merų rinkimų likus kiek daugiau nei metams, visi pamažu ima spėlioti, kas galėtų kandidatuoti į sostinės mero postą. Akivaizdu, jog visų žvilgsniai pirmiausiai krypsta į dabartinį sostinės merą — Remigijų Šimašių.

  "Noriu pasakyti, jog dar nemažai darbų turi būti padaryta, o per likusius metus visų jų tikrai nespėsiu įgyvendinti, todėl kandidatuosiu į Vilniaus merus antrai kadencijai. Paminėsiu, jog daug darbų jau buvo padaryta, nemažai daroma ir šiuo metu, tačiau dalis liks laukti savo eilės, norėtųsi, jog juos galėčiau įgyventi antros kadencijos metu ", — savo ketinimų neslėpė dabartinis sostinės meras.

  Meras tarp būsimų darbų paminėjo Nacionalinio stadiono bei koncertų salės statybas, pilną miesto erdvių, tokių kaip aikštės, skverai, ar gamtinių takų atnaujinimą bei galutinį įgyvendinimą priemonių, kurios leistų jei ne pašalinti tai bent ženkliai sumažinti problemas, kamuojančias miestą ir sostinės gyventojus.

  Liberalų "laidotuvės": kodėl dabar? >>

  Šimašius Vilniaus meru tapo 2015 metais, antrajame ture įveikęs tuometinį merą Artūrą Zuoką. Nuo 2008 iki 2012 metų ėjo Lietuvos teisingumo ministro pareigas.

  Savivaldybių tarybų rinkimai vyks 2019 metų vasario-kovo mėnesiais.

  Dar šia tema

  Facebook kritikuojamas Šimašius už padėką Solomoną sugavusiems policininkams
  Šimašius ragina gelbėti Vyčio simbolį
  Šimašius palieka Liberalų sąjūdžio pirmininko postą
  Tegai:
  merai, Vilniaus savivaldybė, Remigijus Šimašius, Vilnius
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos