14:05 2020 Liepos 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.1290
 • RUB80.8888
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  50

  Konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis ragina Lauryną Kasčiūną ir kitus kvietimo "Alternatyva Vokietijai" organizatorius atsisakyti bet kokių santykių su šios partijos atstovais

  VILNIUS, vasario 14 — Sputnik. Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininkas Gabrielius Landsbergis netinkamu ir netoleruotinu laiko Seimo nario Lauryno Kasčiūno kvietimą į Lietuvą atvykti radikalios, prorusiškos, antieuropietiškos partijos "Alternatyva Vokietijai" politikams Christian Wirth ir Nicole Höchst, rašoma TS-LKD pranešime spaudai.

  Savo pranešime Landsbergis dar kartą pabrėžia, kad Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai yra proeuropietiška politinė jėga, taip pat kaip ir Vokietijos Krikščionių demokratų sąjunga (CDU), priklausanti Europos liaudies partijos (EPP) šeimai, palaikanti gilesnę Europos Sąjungos integracijos kryptį. 

  "Todėl su mūsų partija siejamų politikų kvietimas į Lietuvą atvykti radikalios, antieuropietiškos, prorusiškos partijos "Alternatyva Vokietijai" politikams yra visiškai prasilenkiantis su partijos vertybine pozicija ir politine linija", — teigia konservatoriai.

  Landsbergis pabrėžė, kad supranta, jog "kartais artėjant rinkimams politikus gali "užnešti ant posūkio".

  "Tačiau tokiais svarbiais klausimais, kaip eurointegracija ar nebendradarbiavimas su antieuropietiškomis partijomis Europoje, skirtingų linijų nei oficialioji negali būti", — tvirtai skelbia TS-LKD lyderis.

  Landsbergis paragino Kasčiūną ir kitus šio susitikimo organizatorius kuo skubiau nutraukti visus ryšius su part ijos "Alternatyva Vokietijai" politikais, nedalyvauti jokiuose oficialiuose ar neoficialiuose susitikimuose.

  Dar šia tema

  Gitanas Nausėda — konservatorių kandidatas prezidento rinkimuose?
  Konservatoriai ragina Linkevičių mažiau kritikuoti Trampą dėl Jeruzalės
  Konservatoriai reikalauja Lukiškių aikštėje pastatyti Vyčio skulptūrą
  Tegai:
  Alternatyva Vokietijai, Laurynas Kasčiūnas, Gabrielius Landsbergis, Lietuva

  Svarbiausios temos