10:22 2020 Rugpjūčio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1765
 • RUB86.7275
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  41

  Trijų Baltijos šalių užsienio reikalų ministrai kitą savaitę Vašingtone susitiks su Jungtinių Amerikos Valstijų valstybės sekretoriumi Rexu Tillersonu

  VILNIUS, kovo 3 — Sputnik. Kovo 4-8 dienomis Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius su darbo vizitu lankysis Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur susitiks su JAV Valstybės sekretoriumi Rexu Tillersonu, praneša ministaerijos spaudos tarnyba.

  Drauge su Latvijos ir Estijos užsienio reikalų ministrais Linkevičius taip pat susitiks su Atstovų rūmų užsienio reikalų komiteto pirmininku Edu Royce, Senato užsienio reikalų komiteto pirmininku Bobu Corkeriu, jo pavaduotoju Robertu Menendezu ir su senatoriumi Benu Cardinu.

  Susitikimuose ketinama aptarti saugumo, ekonomikos plėtros, transatlantinių ryšių stiprinimo klausimus ir bendradarbiavimo aktualijas, ruošiantis Lietuvos, Latvijos, Estijos bei JAV prezidentų susitikimui Vašingtone balandžio 3 dieną.

  Be šių susitikimų ministras kalbės JAV ir Lietuvos Krašto apsaugos ministerijos organizuojamoje konferencijoje Baltijos regiono oro gynybos klausimais, susitiks su JAV specialiuoju atstovu Ukrainos deryboms Kurtu Volkeriu, dalyvaus nevyriausybinės organizacijos „Freedom House" diskusijoje apie paramą Rusijos pilietinei visuomenei ir Amerikos-Izraelio viešųjų ryšių komiteto (American Israel Public Affairs Committee) metinės konferencijos atidaryme.

  Dar šia tema

  Tillersonas įvardijo priežastis, trukdančias JAV susitaikyti su Rusija
  Tegai:
  Rexas Tillersonas, Linas Linkevičius, JAV, Lietuva

  Svarbiausios temos