01:40 2020 Rugsėjo 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1670
 • RUB91.8152
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  31

  Užsienio reikalų tarybos posėdyje numtyta diskusija dėl Ukrainos, Sirijos ir Irano; ES ministrai srirs dėmesio ir "Sripalio bylai"

  VILNIUS, kovo 18 — Sputnik. Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius kovo 19 dieną Briuselyje dalyvaus Europos Sąjungos Užsienio reikalų tarybos posėdyje, praneša spaudos tarnyba.

  Artėjančiame renginyje numatyta diskusija dėl Ukrainos, Sirijos ir Irano. Ministrai taip pat aptars "Sripalio bylą". Susitikimo su Pietų Korėjos užsienio reikalų ministre Kang Kyung-Wha metu ministrai aptars esamą situaciją Korėjos pusiasalyje ir tolimesnes perspektyvas.

  Lietuvos iniciatyva prieš URT vyks neformalus ministrų apsikeitimas nuomonėmis su Ukrainos užsienio reikalų ministru Pavlo Klimkin. Ministrai aptars padėtį šalyje, įvertins reformų pažangą bei apsikeis nuomonėmis dėl tolimesnių veiksmų. Numatoma, kad šis susitikimas papildys URT diskusiją Ukrainos klausimu.

  Tikėtina, kad diskusijos dėl Irano metu ministrai išreikš vieningą ES paramą Bendram visapusiškam veiksmų planui (JCPOA) dėl su branduolinės programos susijusių sankcijų panaikinimo Iranui, išreikš susirūpinimą dėl Irano vaidmens regione, balistinių raketų programos.

  Dar šia tema

  "The Telegraph" pranešė apie naujas detales "Skripalio byloje"
  Tegai:
  "Sripalio byla", Linas Linkevičius, Europos Sąjunga

  Svarbiausios temos