23:42 2020 Balandžio 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.0867
 • RUB80.6900
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  63

  Maskva yra pasirengusi bendradarbiauti su visomis šalimis vienodomis sąlygomis, nenaudodama jėgos — būtent tai nuolat tvirtina Rusijos prezidentas, pabrėžė politologas Dmitrijus Lysenkovas

  Dabartinis Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ir 2018 metų rinkimų, kurie įvyko išvakarėse, kandidatas, surinko daugiau nei  76 procentus balsų po 99,84 procentų biuletenių skaičiavimo.

  Vladimiras Putinas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Алексей Дружинин

  Interviu Sputnik Lietuva Tarybos nacionaliniais klausimais prie Maskvos miesto vyriausybės narys, politologas Dmitrijus Lysenko papasakojo, kad Rusija pasiruošusi sąžiningai bendradarbiauti su visomis šalimis.

  "Mūsų pozicija, kurią prezidentas transliuoja ne tik Baltijos šalims, bet ir visam pasauliui,  yra ir bus ta pati: mes esame pasirengę bendradarbiauti su visomis šalimis visiškai sąžiningai, vienodomis sąlygomis. Pasirengę ir remti ekonomiškai, ir kurti ir politinius, ir kultūrinius ryšius. Todėl Baltijos šalių nelaukia nieko naujo, jos gali atsikvėpti ir dar kartą įsitikinti tuo, kad turi kaimynę, kuri pasirengusi su jomis bendradarbiauti o ne demonstruoti jėgą", — sakė analitikas.    

  Dar šia tema

  Putinas paskelbė naujosios prezidento kadencijos tikslą
  Putinas surinko daugiau nei 76% balsų po 99,5% biuletenių skaičiavimo
  Putinas nubalsavo Rusijos prezidento rinkimuose
  Putinas papasakojo, kaip dėl gyvybės saugumo miegojo su šautuvu rankose
  Už Putiną pasirengę balsuoti apie 70% rusų
  Tegai:
  Rusijos prezidento rinkimai, Baltijos šalys, Rusija

  Svarbiausios temos