10:07 2021 Balandžio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.2051
 • RUB92.2786
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  Rusijos prezidento rinkimai 2018 (44)
  94

  Dėl savo nusistatymų Lietuvos politikai prastai suvokia Rusiją ir todėl nepagrįstai kaltina ją nedemokratiniais rinkimais, mano Rusijos ambasadorius Lietuvoje Aleksandras Udalcovas

  VILNIUS, kovo 20 — Sputnik. Lietuvos politikai nesiorientuoja tame, kas vyksta Rusijoje, nes jie žiūri į ją per "tamsius akinius", pareiškė Rusijos ambasadorius Lietuvoje Aleksandras Udalcovas naujienų agentūrai Sputnik Lietuva.

  Выборы в Литве Российского президента
  © Sputnik/ Андрей Богданов

  Taip jis komentavo Lietuvos užsienio reikalų ministerijos pareiškimą, kad prezidento rinkimai Rusijoje tariamai nebuvo laisvi ir demokratiški.

  "Rusai buvo labai susirūpinę dėl tokio Lietuvos užsienio reikalų ministro įvertinimo ir dabar nežino, ką jiems toliau daryti. O jeigu rimtai, akivaizdu, kad ponas Linkevičius, deja, jau seniai nesiorientuoja tame, kas vyksta Rusijoje, nes žiūri į mūsų šalį užsidėjęs " tamsius akinius", — pabrėžė Udalcovas.

  Jis pridūrė, kad, matyt, ministras skolina šiuos "akinius" ir kitiems Lietuvos politikams.

  Neseniai Lietuvos Užsienio reikalų ministerija pareiškė, kad prezidento rinkimai Rusijoje "negali būti laikomi laisvais ir demokratiškais". Pasak Lietuvos URM, "rinkimų eiga buvo griežtai kontroliuojama, o rezultatas iš anksto nustatytas ir žinomas".

  Rusijos prezidento rinkimai įvyko kovo 18 dieną. Išankstiniais Centrinės rinkimų komisijos duomenimis, dabartinis prezidentas Vladimiras Putinas laimi su 76,68% rezultatu po 99,94% biuletenių skaičiavimo.

  ESBO misijos trumpalaikių stebėtojų grupės Rusijos Federacijos prezidento rinkimuose vadovas Michaelis Georgas Linkas pirmadienį pranešė, kad Rusijos prezidento rinkimai vyko organizuotai, nepaisant kai kurių trūkumų.

  Temos:
  Rusijos prezidento rinkimai 2018 (44)

  Dar šia tema

  Ekspertas: per ketvirtąją Putino kadenciją Baltijai nereikia laukti nieko naujo
  Zacharova: Lietuvoje vyksta didelio masto istorijos perrašymo kampanija
  Tegai:
  Rusija, Lietuva

  Svarbiausios temos