11:12 2019 Kovo 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1358
 • RUB73.1062
  Rusijos ambasada Lietuvoje, archyvinė nuotrauka

  RF ambasada Lietuvoje papasakojo apie Vilniaus kišimąsi į Rusijos reikalus

  CC BY 3.0 / Alma Pater / Посольство Российской Федерации в Литовской Республике. Ул. Латвю 53/54
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  7650

  Anot Rusijos diplomatinės atstovybės, Vilniuje įvykęs "Laisvosios Rusijos" forumas yra "aiškiai nepatenkintų prezidento rinkimų rezultatais susirinkimas", kurį nuolat rengia Lietuvos valdžia

  VILNIUS, balandžio 14 — Sputnik. Rusijos ambasada Lietuvoje pareiškė, kad Vilnius ir toliau flirtuoja su marginaline Rusijos "nesistemine opozicija" ir kišasi į Rusijos reikalus, pranešė ambasados spaudos tarnyba.

  Vilniuje įvyko penktasis "Laisvosios Rusijos" forumas, kuris, anot ambasados, yra ne kas kita, kaip "aiškiai nepatenkintų Rusijos prezidento rinkimų rezultatais susirinkimas".

  "Nenoromis kyla klausimas: kas atsitiktų, jeigu Rusijos teritorijoje susirinktų lietuvių grupė, aptarianti, pavyzdžiui, būdus, kaip pašalinti dabartinį Lietuvos Respublikos prezidentą nuo valdžios. Atsakymas yra akivaizdus: dabartiniai Lietuvos valdantieji pakeltų kauksmą visam pasauliui, apkaltinę Kremlių "tiesiogine agresija", o Valstybės saugumo departamentas diskusijos dalyvius, grįžusius iš Rusijos, kaip sakoma, pasmaugtų savo "draugiškame" glėbyje", — teigiama pranešime.

  Be to, ambasada pabrėžė, kad Vilniaus politikoje pastebimas "atviras dvigubų standartų naudojimas, veidmainystė" ir noras galutinai palaidoti Rusijos ir Lietuvos santykius.

  "Laisvosios Rusijos" forumas vyko Vilniuje balandžio 11-12 dienomis.

  Dar šia tema

  Rusijos opozicija ant Lietuvos demokratijos tilto
  Rusijos opozicija: Putinas Baltijos šalis laiko NATO silpnąja grandimi
  Tegai:
  Rusijos opozicija, Laisvoji Rusija, Rusija, Lietuva

  Svarbiausios temos