20:34 2019 Lapkričio 15
Tiesioginis eteris
 • USD1.1034
 • RUB70.3938
  Aleksejus Puškovas, archyvunė nuotrauka

  Puškovas pakomentavo ET generalinio sekretoriaus grasinimus Rusijai

  © Sputnik / Владимир Федоренко
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  6531

  Generalinis sekretorius Thorbjornas Jaglandas teigia, kad nepriimtina, jog Rusija nemoka įmokų į Europos Tarybos biudžetą, ir pareiškė, kad organizacija gali imtis priemonių prieš Rusiją

  VILNIUS, balandžio 25 —Sputnik. Europos Tarybai būtina susimąstyti apie santykių su Rusija gerinimą, sakė senatorius Aleksejus Puškovas dienraščiui RIA Novosti.

  Anksčiau generalinis sekretorius Thorbjornas Jaglandas sakė, kad nepriimtina, jog Rusija nemoka įmokų į Europos Tarybos biudžetą. Taip pat jis pabrėžė, kad organizacija gali imtis priemonių prieš Rusiją.

  "Europos tarybai reikėtų ne rezoliucijas didinti, bet pagalvoti apie tai, kaip grąžinti Rusiją. Kitaip Europos Taryba rizikuoja ne tik prarasti Rusijos pinigus, bet ir Rusiją", — rašė parlamentaras "Twitter" paskyroje.

  Rusijos ir Europos Tarybos santykiai pablogėjo dėl to, kad Rusijos įstatymų leidėjai neteko kai kurių teisių, susijusių su pozicija Kryme. Rusija ne kartą siūlė išeitį iš krizės, tačiau organizacija neatsižvelgė į Rusijos pasiūlymus.

  2017 metų pabaigoje Rusija nusprendė užšaldyti dalį mokėjimų į Europos Tarybos biudžetą tol, kol Rusijos delegacijos įgaliojimai organizacijos parlamentinėje asamblėjoje bus visiškai atnaujinti.

  Dar šia tema

  Europos Komisija pritarė "RTR Planeta" kanalo uždarymui Lietuvoje
  Bejėgiškumo ir pykčio isterija: Puškovas apie kreipimąsi į ES dėl "Nord Stream 2"
  Puškovas žino, kas "užsakė" Skripalių apnuodijimą
  Tegai:
  įmokos, Europos Komisija (EK), Rusija

  Svarbiausios temos