00:08 2021 Sausio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.2064
 • RUB89.5913
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  NATO karinės pratybos ir Lietuva (90)
  271

  Aljanso pratybos ir karinių kontingentų buvimas panaikina Baltijos respublikų saugumą ir kenkia žmonėms, sako karo analitikas Aleksandras Žilinas

  VILNIUS, birželio 9 — Sputnik. Tuo pačiu metu Baltijos šalių teritorijose vyksta keletas plataus masto karinių pratybų, kuriose dalyvauja Šiaurės Atlanto Aljansas. Lietuva priima didžiausias laivyno pratybas "Baltops 2018", kurios vyksta kartu su "Perkūno griausmas" ir "Saber Strike 2018" manevrais.

  Interviu Sputnik Lietuva karo analitikas Aleksandras Žilinas sakė, kad šių respublikų žmonės kenčia nuo karinių pratybų regione.

  "Deja, mažai žmonių susimąsto, kad anglosaksai, dislokuojantys kontingentą (Baltijos šalyse — Sputnik), būtent kontingentą, nes pratybos yra tik karinės technikos perkėlimo priedanga, sutelkia ten tam tikras jėgas ir tokiu būdu kelia grėsmę šių šalių tautoms. Kadangi iš tikrųjų tai yra tiesioginė konfrontacija su Rusijos Federacija. Dėl to civilių gyventojų nuostoliai yra tiesioginiai, nes šalių saugumo lygis nustatomas iš naujo. Negalime nereaguoti į šią situaciją, todėl prostitutės yra laimingos, politinės prostitutės gauna anglosaksų pinigus už tai, kad prekiauja nacionaliniais interesais. Kur bepažvelgtum — visur, pasirodo, laimi prostitutės", — pabrėžė Žilinas.

  Temos:
  NATO karinės pratybos ir Lietuva (90)

  Dar šia tema

  Dėl į medį įsirėžusio šarvuočio Lietuvoje sužalotas JAV karys
  Šeštadienio rytą Lietuvoje desantuosis Atlanto vandenyną perskridę JAV kariai
  Baltijos šalių premjerai palaikė JAV karinės bazės diegimą Lenkijoje
  Tegai:
  karinės pratybos, NATO, Baltijos šalys

  Svarbiausios temos