16:29 2020 Balandžio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.0785
 • RUB82.8075
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  Lietuvos prezidento rinkimai 2019 (185)
  364

  Politikė nusprendė dalyvauti priešrinkiminėse lenktynėse su šūkiu "Po tamsos ateina aušra" ir paskelbė, kad Lietuvai reikalinga "taiki revoliucija"

  VILNIUS, birželio 25 — Sputnik. Seimo narė Aušra Maldeikienė ketina balatuotis į Lietuvos prezidento postą. Seimūnė savo svetainėje paskelbė priešrinkiminės kampanijos programą.

  Pirmadienį Maldeikinė oficialiai pradėjo rinkimų turą po Lietuvą.

  Maldeikienės rinkimų kampanija vyksta pagal šūkį "Po tamsos ateina aušra". Seimo narė išdėstė savo 2019 metų prezidento rinkimų programą 95 tezėse.

  Maldeikienė mano, kad Lietuva turėtų remtis laisvąja prekyba, stiprindama vidurinę klasę. Jos tikslas — toliau stiprinti santykius su Europa ir vadovautis ES politine linija. Be to, politikė palaiko NATO liniją dėl privalomųjų dviejų procentų BVP gynybai.

  Kalbant apie socialinę sferą, Maldeikienė ketina gerinti neįgaliųjų integraciją į visuomenę ir suteikti jiems galimybę aktyviai pasireikšti darbo rinkoje.

  Be to, pasak politikės, valstybė turėtų apsaugoti LGBT bendruomenę nuo diskriminacijos. Ji reiškia, kad gerbia kiekvieno žmogaus gyvenimą ir nuomonę.

  Kandidatė į prezidentus pažymėjo, kad nori matyti Lietuvą, kuri sąžiningai tiki lygiomis galimybėmis, plėtoja vidurinę klasę, nes tai yra stiprios valstybės pagrindas, šalį, kurioje įstatymas galioja visiems, nepriklausomai nuo sukaupto turto, padėčių ir pažįstamų.

  "Mums reikalinga taiki revoliucija", — teigė ji ir pažymėjo, kad revoliucija pirma turi įvykti žmonių širdyse ir protuose.

  Maldeikienė 2015-2016 metais buvo Vilniaus miesto savivaldybės tarybos nare, Ekonomikos ir finansų komiteto pirmininko pavaduotoja.

  2016 metais buvo išrinkta į Seimą, Mišri Seimo narių grupė, seniūno pavaduotoja, Europos reikalų komitetas, pirmininko pavaduotoja, Audito komiteto, Laisvės premijų komisijos, Neįgaliųjų teisių komisijos narė.

  Lietuvos prezidento rinkimai vyks 2019 metų pavasarį. Apie sprendimą dalyvauti rinkimuose jau paskelbė europarlamentaras Valentinas Mazuronis, Seimo nariai Naglis Puteikis, liberalas Petras Auštrevičius. Vygaudas Ušackas ir Žygimantas Pavilionis dalyvaus konservatorių pirminiuose kandidatų į prezidentus rinkimuose. Potencialių kandidatų sąraše yra ekonomistas Gitanas Nausėda, parlamentarė Ingrida Šimonytė, eurokomisaras Vytenis Andriukaitis, premjeras Saulius Skvernelis.

  Temos:
  Lietuvos prezidento rinkimai 2019 (185)

  Dar šia tema

  Vygaudas Ušackas planuoja dalyvauti prezidento rinkimuose
  Seimas vasarą spręs, ar Paksas galės dalyvauti prezidento rinkimuose
  Lietuvos prezidento rinkimai vyks su KGB ženklu
  Po prezidento rinkimų permainų Lietuvoje vis tiek nebus
  Lietuvos socialdemokratai dalyvaus prezidento rinkimuose
  Gitanas Nausėda — konservatorių kandidatas prezidento rinkimuose?
  Tegai:
  kandidatai į prezidentus, Lietuvos prezidento rinkimai, Aušra Maldeikienė, Lietuva

  Svarbiausios temos