00:58 2019 Vasario 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1294
 • RUB74.7569
  Vladimiras Putinas ir Donaldas Trampas, archyvinė nuotrauka.

  Puškovas: Putino ir Trampo susitikimas skirtas ne ultimatumams skelbti

  © Sputnik / Михаил Климентьев
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  5810

  Tie, kas JAV laukia, kad Trampo ir Putino susitikimo metu JAV kels sąlygas ir reikalavimus, nesuvokia šio susitikimo prasmės

  VILNIUS, liepos 9 — Sputnik. Rusijos senatorius Aleksejus Puškovas pareiškė, kad Rusijos ir JAV prezidentų Vladimiro Putino ir Donaldo Trampo susitikimas reikalingas ne ultimatumams skelbti, o grįžti prie dialogo, rašo "RIA Novosti". 

  Anksčiau JAV senatorius Lindsis Gremas sakė, kad Trampas turėtų paskelbti Putinui iššūkį susitikimo, numatyto liepos 16 dieną Helsinkyje, metu.

  "Tie, kas JAV laukia, kad Trampo ir Putino susitikimo metu JAV kels sąlygas ir reikalavimus, tiesiog nesuvokia šio susitikimo prasmės. Susitikimas reikalingas ne ultimatumams ir reikalavimams skelbti. Būtina grįžti prie dialogo ir ieškoti galimų neatidėliotinų problemų sprendimų", — parašė Puškovas Twitter paskyroje.

  Rusijos ir JAV prezidentai planuoja susitikti liepos 16 dieną Helsinkyje. Anksčiau Kremlius pranešė, kad Putinas ir Trampas ketina aptarti dvišalių santykių plėtojimo perspektyvas ir aktualius klausimus tarptautinėje darbotvarkėje. Tai bus pirmasis išsamus dviejų šalių vadovų susitikimas, nesusijęs su aukščiausiojo lygio susitikimais. Jie pirmą kartą susitiko Hamburge G20 viršūnių susitikimo metu, vėliau trumpai pabendravo Vietname.

   

  Dar šia tema

  Vokietija papasakojo apie NATO nerimą dėl Putino ir Trampo susitikimo
  Kongresas baiminasi, kad Trampo ir Putino susitikimas taps smūgiu NATO
  Putino ir Trampo susitikimu labiausiai nepatenkintos liks Baltijos šalys ir Lenkija
  Tegai:
  susitikimas, Donaldas Trampas, Vladimiras Putinas

  Svarbiausios temos