09:50 2020 Spalio 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1727
 • RUB92.3025
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  87

  Juo tapo garsus politikas ir pokerio žaidėjas Antanas Guoga

  VILNIUS, liepos 11 — Sputnik. Europos Parlamento narys iš Lietuvos Antanas Guoga užėmė antrą vietą turtingiausių europarlamentarų, kurių uždarbis viršija atlyginimą ES, reitinge, pranešė "Politico".

  Lietuvio pajamos yra daug didesnės nei jo atlyginimas, o praėjusiais metais sudarė apie 1,4 milijono eurų. Savo puslapyje Twitter Guoga išreiškė apgailestavimą, kad nepateko į pirmą vietą.

  "Gaila, kad aš ne pirmas. Dar prieš keturis metus buvau sėkmingas verslininkas. Aš labai didžiuojuosi tuo, kad įmonių grupė, į kurią investavau, pasiekė puikių rezultatų", — parašė Guoga.

  Politikas gerai žinomas visuomenėje kaip pokerio žaidėjas Tony G, dažnai dalyvauja mokomuosiuose turnyruose bei užima pirmas vietas.

  Daroma prielaida, kad dabar dalį savo pajamų Guoga gauna dėl pagrįstų ir pelningų investicijų, naudoja pinigus, uždirbtus pokeriu. Dažnai jis paaukoja pinigus, kuriuos laimi, labdaros fondams.

  Dešimties sėkmingiausių deputatų už Europos Parlamento ribų reitingą parengė nevyriausybinė organizacija "Transparency International". Į reitingą įtraukti 232 žmonės.

  Pasak "Politico", beveik trečdalis Europos Parlamento deputatų dabar uždirba daug daugiau negu pačiame Parlamente.

  Pagal Europos Parlamento taisykles, deputatams nedraudžiama turėti papildomą uždarbį, tačiau pajamos turi būti deklaruotos ir neturėtų būti veiklos Parlamente rezultatas.

  Pirmą vietą reitinge užėmė Italijos socialistas Renato Soro, kuris yra telekomunikacijų bendrovės "Tiscali" direktorius. Jo pajamos siekia 1,5 milijono eurų. Trečia vieta atiteko belgui Gi Verhofstadtui.

  Reitinge nėra nei Latvijos, nei Estijos atstovų.

  Dar šia tema

  Antanas Guoga traukiasi iš "Lietuvos ryto"
  Guoga: Brexit yra mūsų šansas
  Guoga: turime būti pirmi kuriant ateities trendus
  Antanas Guoga atsisako savo verslo Lietuvoje
  Tegai:
  pokeris, pajamos, politika, Europos Parlamentas, Antanas Guoga, Lietuva

  Svarbiausios temos