20:01 2019 Kovo 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1349
 • RUB72.9217
  Gediminas Kirkilas, archyvinė nuotrauka.

  Konservatoriai Seimo pirmininko pavaduotojo atžvilgiu pasielgė neetiškai

  © Photo: Office of the Seimas
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  24 0 0

  Susipažinusi ir išnagrinėjusi pateiktą medžiagą, Seimo posėdžio vaizdo ir garso įrašus, Seimo Etikos ir procedūrų komisija nustatė, kad konservatorių pasisakymai Gedimino Kirkilo atžvilgiu yra neetiški ir nederami Seimo nariams

  VILNIUS, liepos 11 — Sputnik. Lietuvos Respublikos Seimo Etikos ir procedūrų komisija, išnagrinėjusi Lietuvos socialdemokratų darbo frakcijos kreipimąsi, pripažino neetišku konservatorių Jurgio Razmos ir Gabrieliaus Landsbergio elgesį, rašoma Seimo pranešime žiniasklaidai. 

  Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją dėl Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūno Gabrieliaus Landsbergio ir seniūno pavaduotojo Jurgio Razmos viešų kaltinimų Seimo pirmininko pavaduotojui Gediminui Kirkilui, neva jis birželio 29 dieną posėdžiui vadovavo neblaivus.

  Susipažinusi ir išnagrinėjusi pateiktą medžiagą, Seimo posėdžio vaizdo ir garso įrašus, Seimo Etikos ir procedūrų komisija nustatė, kad Razmos ir Landsbergio pasisakymai Gedimino Kirkilo atžvilgiu yra neetiški, nepagrįsti faktais ar įrodymais ir nederami Seimo nariams.

  Seimo Lietuvos socialdemokratų darbo frakcijos seniūnas Andrius Palionis sako nemanantis, kad Seimo nariai turėtų svaidytis tokio pobūdžio nepagrįstais kaltinimais. Pasak jo, akivaizdu, kad buvo siekiama sutrikdyti tam tikro klausimo svarstymą, tačiau etikos ir padorumo ribos bet kokiu atveju turi būti išlaikytos.

  Etikos ir procedūrų komisija ragina visus Seimo narius vengti nepagrįstų įrodymais kaltinimų, teiginių ir  prielaidų, galinčių sumenkinti Seimo narių bei Seimo reputaciją.

  Dar šia tema

  Vienas pagrindinių Lietuvos rusofobų pašalintas iš konservatorių partijos
  Dėl konservatorių ir liberalų spaudimo VRK nariams kreiptasi į Etikos komisiją
  Karbauskis nori pašalinti iš Seimo visą konservatorių frakciją
  Tegai:
  Gediminas Kirkilas, Lietuva

  Svarbiausios temos