03:57 2019 Vasario 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1260
 • RUB75.0816
  Donaldas Trampas, archyvinė nuotrauka.

  Trampas pareiškė, kad sugebėjo užmegzti santykius su Putinu

  © Sputnik / Алексей Витвицкий
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  3310

  Trampas, komentuodamas Jungtinių Valstijų reakciją, pabrėžė, kad visi tikėjosi išvysti "bokso rungtynes" su Rusijos kolega

  VILNIUS, rugpjūčio 3 — Sputnik. Donaldas Trumpas pareiškė, kad sugebėjo susitarti su Vladimiru Putinu. Apie tai valstybės vadovas kalbėjo  Pensilvanijoje, praneša dienraštis The Hill.

  "Helsinkyje turėjau nuostabų susitikimą su Vladimiru Putinu. Mes aptarėme viską <...> Mums tikrai pavyko užmegzti santykius", — sakė JAV vadovas.

  Trampas, komentuodamas Jungtinių Valstijų reakciją, pabrėžė, kad visi tikėjosi išvysti "bokso rungtynes" su Rusijos kolega.

  Liepos 16 dieną Suomijos sostinėje įvyko pirmosios  Trumpo ir Putino derybos. Prezidentai  daugiau nei dvi valandas pokalbio tete-a-tete, po to delegacija pietavo, vėliau atsakė į žurnalistų klausimus. Po susitikimo lyderiai išreiškė norą gerinti abiejų šalių santykius.
  Kitas Putino ir Trampo susitikimas numatomas 2019 metais. JAV prezidentas tikisi aptarti kovos su terorizmu, Izraelio saugumo, branduolinio ginklo neplatinimo, kibernetinių atakų, ekonominio bendradarbiavimo, Ukrainos klausimus ir padėtį Artimuosiuose Rytuose, Šiaurės Korėjoje bei kitas temas.

  Dar šia tema

  Trampas su Putinu mus pamiršo. Ir sutarė draugauti
  Trampas pareiškė apie Putino atsakomybę už kišimąsi į JAV rinkimus
  Baltieji rūmai atskleidė vienintelį Putino ir Trampo susitarimą
  Amerikiečiai įtaria, kad Putino Trampui dovanotas kamuolys naudojamas šnipinėti
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos