22:41 2019 Kovo 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1349
 • RUB72.9217
  Rasa Juknevičienė

  Juknevičienė pareiškė, kad Seimas neišleido jos į Lenkiją

  © AFP 2018 / PETRAS MALUKAS
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  43 0 0

  Parlamento valdyba neišleido politikės dalyvauti ekonominiame forume "Krynica", kuriame ji ketino perskaityti pranešimą apie kibernetinį karą ir geopolitiką

  VILNIUS, rugpjūčio 23 — Sputnik. Frakcijos Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai narė Rasa Juknevičienė pareiškė, kad Seimas nesuteikė jai pinigų keliauti į forumą "Krynica" Lenkijoje. Apie tai ji parašė savo Facebook paskyroje.

  "Būčiau kainavusi tik 239 eur, kelionės išlaidos, nes viešbutį dengia organizatoriai. Buvo labai gėda parašyti lenkams, kad Seimas neišleido", - parašė Juknevičienė.

  Juknevičienė papasakojo, kad ji buvo pakviesta skaityti pranešimą "Kibernetinis karas ir geopolitika - Šaltojo karo naujasis frontas" pranešimą "Krynicos" forume Lenkijoje. Pasak konservatorės, tai vienas svarbiausių saugumo renginių regione, tačiau valdyba jos neišleido dalyvauti forume.

  "Gal jei būčiau skridusi kur nors į Australiją, būtų kitaip?" – ironizuoja Juknevičienė.

  Ekonomikos forumas "Krynica" Lenkijoje yra metinis tarptautinis ekonomistų ir politikų iš Centrinės ir Rytų Europos susitikimas. Jis vyksta kurortiniame mieste Krynica-Zdroj. Organizatorius - Rytų Europos studijų fondo institutas.

  Dar šia tema

  Juknevičienė paragino Lietuvos politikus atsisakyti verslo Rusijoje
  Juknevičienė mano, jog Lietuva nėra pasirengusi cheminio ginklo panaudojimo atvejams
  Juknevičienė siūlo nuo 2024-ųjų privalomąją karo tarnybą iškart po mokyklos

  Svarbiausios temos