06:23 2020 Lapkričio 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  Skandalas aplink Klaipėdos miesto deputatą Viačeslavą Titovą (31)
  65

  Politikas pabrėžė, kad kategoriškai prieš tokius "didvyrius", kurie dalyvavo civilių gyventojų, įskaitant vaikus, nužudyme

  VILNIUS, rugpjūčio 24 — Sputnik. Klaipėdos miesto tarybos deputatas, Lietuvos rusų sąjungos Klaipėdos skyriaus pirmininkas Viačeslavas Titovas interviu Sputnik Lietuva pakomentavo Komisijos sprendimas dėl jo apkaltos.

  "Medžiagų daug aš pateikiau, kad visi gerai ištirtų, tačiau, matyt, to niekam nereikia. Pirmiausia, aš nematau, dėl ko aš turiu atsiprašyti. Vienintelį, ką pasakė mano advokatas, kad jis apgailestauja, kad mano žodžiai, mano nuomonė galėjo ką nors įžeisti, tą, kas turi priešingą nuomonę. Tokia buvo mano advokato formuluotė. Aš atvirai išreišku savo nuomonę. Aš atstovauju Klaipėdos miesto rinkėjams, kurie lygiai taip pat dabar mano. Kuo daugiau gaunu medžiagos apie visą tai, tuo labiau įsitikinu tuo, kad  mano pozicija yra labai teisinga, kad mano mintis yra labai teisinga", — sakė Titovas.

  Penktadienį komisija nusprendė, kad savo išvadas pateiks savivaldybės tarybai, o ta arba pritars išvadoms, arba ne. Ir, pasak komisijos, tai bus jos galutinis verdiktas ar reikia kreiptis į Aukščiausiąjį administracinį teismą, kuris turi nustatyti ar sulaužė Titovas priesaiką, ar ne.

  Deputatas pabrėžė, kad jis kategoriškai prieš tokius "didvyrius", kurie žudė neginkluotus civilius ir vaikus.

  "Galiausiai Lietuvos įstatymai garantuoja, kad mes neturime auginti savo vaikų ir vaikaičių tokiomis vertybėmis", — pažymėjo Titovas.

  Skandalas aplink Titovą

  Skandalas aplink Klaipėdos miesto tarybos deputatą Viačeslavą Titovą, kuris suabejojo ​​"miško brolių" vado Adolfo Ramanausko-Vanago "didvyriškumu", kilo liepos pabaigoje. Miesto tarybos posėdyje Titovas pasisakė prieš memorialinės lentelės Vanagui įrengimą ant buvusio pedagoginio instituto pastato, nes esą jis buvo prisidėjęs prie aštuonių tūkstančių civilių nužudymo. Kaip savo žodžių įrodymą politikas pateikė Tarybų Aukščiausiojo teismo nuosprendžio kopiją.

  Klaipėdos apygardos prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą, o miesto taryba pradėjo apkaltos procedūrą Titovo atžvilgiu. Politiko namuose ir darbo kabinete vyko kratos, buvo paimti kompiuteriai, telefonas, USB laikmenas, kietuosius diskus.

  Pats Titovas interviu "Sputnik Lietuva" papasakojo, kad vietos nomenklatūra suvokia jį kaip grėsmę, nes jis nežaidžia jos žaidimų ir bando apsaugoti vietos gyventojų interesus. Deputatas taip pat pareiškė, kad daugelis klaipėdiečių džiaugėsi, kad nepaisant bandymų nutylėti tiesą apie "miško brolių" nusikaltimus, yra žmonių, kurie yra pasirengę atvirai kalbėti apie istorinius faktus.

  Savo ruožtu oficiali Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė Marija Zacharova pasakė, kad Lietuvos valdžios institucijos ketina perrašyti istorines realijas, o prieš Titovą prasidėjo tikra "raganų medžioklė".

  Paremti Viačeslavą Titovą galima, panaudojus žymę #freeTitov socialiniuose tinkluose.

  Temos:
  Skandalas aplink Klaipėdos miesto deputatą Viačeslavą Titovą (31)

  Dar šia tema

  Titovas papasakojo, kaip ketina gintis nuo Klaipėdos valdžios savivalės
  Veteranų sąjunga pasisakė prieš istorinės tiesos iškraipymą Lietuvoje
  "Rusų aljansas" atsisakė dalyvauti Titovo apkaltos procese
  Lietuvoje vyksta tikras Titovo pjudymas už kitokias jo pažiūras, mano Zacharova
  Sutraiškyk Titovą! Arba nesantaikos anatomija
  Titovas papasakojo apie kratas jo namuose, darbe ir automobilyje
  Tegai:
  skandalas, Adolfas Ramanauskas-Vanagas, Viačeslavas Titovas, Klaipėda, Lietuva

  Svarbiausios temos