18:21 2021 Sausio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.2101
 • RUB89.0850
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  33

  Gintauto Palucko kandidatūrą slaptame balsavime palaikė absoliuti dauguma konferencijos dalyvių: 86 balsavo "už", 9 "prieš"

  VILNIUS, spalio 6 — Sputnik. Lietuvos socialdemokratų partijos Vilniaus miesto skyrius kandidatu į Vilniaus mero postą nominavo LSDP pirmininką Gintautą Palucką, rašoma partijos pranešime spaudai.

  Palucko kandidatūrą slaptame balsavime palaikė absoliuti dauguma konferencijos dalyvių: 86 balsavo "už",  9 "prieš".

  Už pasitikėjimą dėkojęs Paluckas sakė, kad "mandatas komandai ir man leis pasiūlyti žmogiškesnį kelią vilniečiams".

  "Merai keičiasi, bet požiūris į sostinę kaip į verslo projektą – nesikeičia. Renovacijos procesas – savivaldybė stebi šone. Bendruomenių programa – graži reklaminė iškaba. Miesto plėtros strategija – "perku-parduodu, čia ir dabar"", – kalbėjo Paluckas.

  Paluckas sakė, kad "miestas yra vardan vilniečių", ir išdėstė ketinimus.

  "Savivaldybė aktyviai dalyvaus namų renovacijos paraiškų rengimo ir teikimo procese. Bendruomenių gyvenimas ir yra savivaldybės gyvenimas, ne vienkartinė akcija. O miesto plėtros prioritetas yra vienas – žmonėms patogi infrastruktūra", – sakė jis.

  Pirmuoju savo, kaip miesto mero, dekretu Paluckas sakė perkelsiąs mero kabinetą iš 19 aukšto į pirmą savivaldybės dangoraižio aukštą: "Pirmiausia pakeisiu požiūrį: meras nėra brangakmenis karūnos viršuje – jis turi būti lakmusas, kaip gerai miesto įmonės, įstaigos ir institucijos tarnauja vilniečiams. O kabineto nuleidimas iš bokšto į tikrovę galėtų būti daugiau negu simboliškas gestas". 

  Tiesioginiai merų ir savivaldybių tarybų rinkimai vyks kovą 3 dieną, Respublikos prezidento — 2019 metų gegužės 12 dieną, rinkimų į Europos Parlamentą Lietuvos Respublikoje data — 2019 metų gegužės 26 dieną.

  Dar šia tema

  Lietuvos prezidento rinkimai vyks su KGB ženklu
  Lietuvos prezidento rinkimai: favoritai ryškėja – kova aštrėja
  Tegai:
  socialdemokratai, Gintautas Paluckas, Vilnius

  Svarbiausios temos