04:36 2020 Rugpjūčio 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.1817
 • RUB86.9753
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  44

  Buvęs Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius įtariamas paėmęs didelės vertės — daugiau nei 9,5 tūkst. eurų kyšį

  VILNIUS, lapkričio 5 — Sputnik. Buvęs Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius Remigijus Ačas įtariamas kyšininkavimu. Tiriamos aplinkybės dėl neskaidriai vykdyto viešojo pirkimo, Ačui einant savivaldybės direktoriaus pareigas — galimo išskirtinio palankumo vienai privačiai bendrovei sudaryti viešojo pirkimo sutartį su Raseinių rajono savivaldybės valdoma įmone. Įtariama, kad už tai politikas priėmė didelės vertės (daugiau negu 250 MGL) kyšį.

  Įtarimai taip pat pareikšti dviem įmonių atstovams, kurie tiesiogiai papirko Ačą arba dalyvavo maskuojant kyšius įvairiomis finansinėmis operacijomis.

  Visi įtariamieji yra sulaikyti, jų darbo vietose ir namuose atliktos kratos.

  Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

  Ačas 2003 metais buvo prezidento Rolando Pakso patarėju nacionalinio saugumo klausimais, 2004–2011 metais kaip partijos "Tvarka ir teisingumas" narys buvo išrinktas į Seimą. Šiuo metu yra naujai įkurtos Gedimino Kirkilo vadovaujamos Lietuvos socialdemokratų darbo partijos narys.

  Dar šia tema

  UAB "Mažeikių vandenys" direktoriui pareikšti įtarimai dėl kyšininkavimo
  Panevėžio savivaldybės valdininkai įtariami korupcija
  Buvęs Liberalų sąjūdžio lyderis nepripažino kaltės "MG Baltic" byloje
  Vyriausybė aptarė šešėlinės ekonomikos mažinimo strategiją
  Tegai:
  kyšininkavimas, Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT)

  Svarbiausios temos