12:06 2019 Liepos 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1173
 • RUB70.5611
  Donaldas Trampas Pirmojo pasaulinio karo pabaigos šimtmečio šventės metu.

  Trampas Paryžiuje susitiko su Putinu, Merkel ir Makronu

  Пресс-служба Президента РФ
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  36 0 0

  Vakar Prancūzijos sostinėje pasaulio šalių valstybės ir vyriausybių vadovai surengė Pirmojo pasaulinio karo pabaigos šimtmečio šventę

  VILNIUS, lapkričio 12 — Sputnik. JAV prezidento atstovė Sara Sanders sakė, kad Donaldas Trampas surengė produktyvią diskusiją su Vladimiru Putinu, Prancūzijos prezidentu Emanueliu Makronu, Vokietijos kanclere Angela Merkel ir kitais pasaulio lyderiais susitikimo Paryžiuje, skirto Pirmojo pasaulinio karo pabaigos šimtmečiui paminėti, metu, praneša RIA Novosti.

  Pasak jos, jie aptarė Branduolinę sutartį, Sutartį dėl vidutinio ir trumpojo nuotolio raketų panaikinimo, taip pat prekybos, sankcijų, padėties Sirijoje, Saudo Arabijoje, Afganistane, Kinijoje ir Šiaurės Korėjoje klausimus.

  "Vyko gera ir produktyvi dviejų valandų trukmės diskusija už pietų stalo", — pabrėžė ji.

  Anksčiau Putinas sakė, kad pokalbis su Trampu Paryžiuje vyko sklandžiai.

  Vladimiras Putinas Paryžiuje
  Пресс-служба Президента РФ

  Vakar Prancūzijos sostinėje pasaulio šalių valstybės ir vyriausybių vadovai surengė Pirmojo pasaulinio karo pabaigos šimtmečio šventę.

  Po rytinio susirinkimo Prancūzijos prezidento rezidencijoje, Eliziejaus rūmuose, pasaulio lyderiai nuvyko į Triumfo arką, kur vyko iškilminga ceremonija. Ten kalbą pasakė Makronas.

  Vakare dauguma pasaulio lyderių, atvykusių į Paryžių, susirinko į Taikos forumo susitikimą La Villette parko didžiojoje salėje. Šį renginį inicijavo Makronas ir pareiškė, kad tai "turėtų būti atsakas į įtampos augimą šiuolaikiniame pasaulyje". Forume taip pat kalbėjo Merkel ir JT generalinis sekretorius Antonijus Gutjeresas.

  Dar šia tema

  Kodėl Makronas paprašė Putino ir Trampo atšaukti savo derybas Paryžiuje
  Prancūzijos istorikas paragino padėkoti Rusijai už pergales pasauliniuose karuose
  Austrijos prezidentas neplanuoja susitikti su Putinu Paryžiaus forume
  Tegai:
  Prancūzija

  Svarbiausios temos