13:02 2020 Vasario 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.0964
 • RUB72.1052
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  23

  Rusijos ir Amerikos lyderiai susitiks Argentinoje, G20 aukščiausiojo lygio susitikime, kuris vyks lapkričio 30 ir gruodžio 1 dienomis

  VILNIUS, lapkričio 29 — Sputnik. Vladimiro Putino ir Donaldo Trampo susitikimas numatytas gruodžio 1 dieną ir truks daugiau nei dvi valandas, praneša RIA Novosti.

  Rusijos ir Amerikos lyderiai susitiks Argentinoje, G20 aukščiausiojo lygio susitikime, kuris vyks lapkričio 30 ir gruodžio 1 dienomis.

  Susitikimas numatytas "Park Hyatt Buenos Aires" viešbutyje 4:30 valandą Lietuvos laiku.

  "Prezidentai aptars dvišalius klausimus, tarp jų ir tai, kaip išvesti šalių santykius iš aklavietės, pradėti ieškoti būdų, kaip juos normalizuoti", —  pranešė Putino padėjėjas Jurijus Ušakovas.

  Jis pridūrė, kad yra planuojamas 20 minučių trukmės "tete-a-tete" pokalbis, po to bendravimas vyks, dalyvaujant pagrindiniams abiejų delegacijų nariams. 

  Savo ruožtu JAV prezidento patarėjas nacionalinio saugumo klausimais Džonas Boltonas sakė, kad darbotvarkė apima saugumo, ginklų kontrolės ir regioninius klausimus.

  Ankstesnis Putino ir Trumpo susitikimas įvyko liepos mėnesį Helsinkyje. Prezidentai aptarė beveik visą dvišalių santykių spektrą ir tarptautinę darbotvarkę, kai kuriose srityse buvo susitarta.

  Dar šia tema

  Trampas Paryžiuje susitiko su Putinu, Merkel ir Makronu
  Kremlius atskleidė Putino ir Trampo pokalbio Paryžiuje detales
  Trampas gali atšaukti susitikimą su Putinu
  Tegai:
  G20, Amerika, Rusija

  Svarbiausios temos