15:49 2020 Vasario 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.0801
 • RUB69.5480
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  27

  Partijos "Liberalų sąjūdis" pirmininkas nusprendė savanoriškai palikti frakcijos seniūno postą, kad dalyvautų būsimuose rinkimuose Lietuvoje

  VILNIUS, gruodžio 5 — Sputnik. Lietuvos liberalų frakcija išrinko naują lyderį. Vienbalsiai buvo išrinkta parlamento grupės pirmininko pavaduotoja Viktorija Čmilytė-Nielsen, teigiama "Liberalų sąjūdžio" pranešime spaudai.

   Виктория Чмилите-Нильсен, новый лидер фракции Движение либералов
  Viktorija Čmilytė-Nielsen, nauja Lietuvos liberalų frakcijos seniūnė

  Rugpjūtį Eugenijus Gentvilas buvo perrinktas frakcijos vadovu, tačiau jis nusprendė atsisakyti savo įgaliojimų dėl artėjančių savivaldos ir Europos Parlamento rinkimų. Pasak deputato, jis ketina aktyviai dalyvauti abiejose rinkimų kampanijose.

  "Mano, kaip išrinktos seniūnės, tikslas, kad liberalų frakcija Seime nuosekliai atstovautų liberaliai mąstančius žmones. Stengsiuosi, kad ryžtingai oponuotume abejotinoms valdančiųjų iniciatyvoms ir konstruktyviai bendradarbiautume su kitomis opozicinėmis frakcijomis", — pareiškė Čmilytė-Nielsen.

  Be to, frakcijos pirmininko pavaduotoju tapo Ričardas Juška. Tuo pat metu Gentvilas išliks partijos "Liberalų sąjūdis" lyderiu.

  Kitais metais Lietuvoje iš karto bus surengti keli rinkimai: savivaldos, Europos Parlamento ir prezidento rinkimai. Rinkimai į savivaldas vyks kovo 3 dieną, o į Europos Parlamentą — gegužę.

  Dar šia tema

  Liberalai negailėjo kritikos Vyriausybės parengtam 2019 metų biudžetui
  Opozicija: "profesionalų" Vyriausybė Lietuvoje nepasiteisino
  Tegai:
  Viktorija Čmilytė-Nielsen, liberalai, Liberalų sąjūdis, Lietuva

  Svarbiausios temos