16:08 2019 Birželio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1207
 • RUB71.7360
  Naglis Puteikis, archyvinė nuotrauka

  Puteikis dalyvaus ne tik prezidento, bet ir mero rinkimuose

  © Photo: BALTNEWS.lt / Алиса Глебова
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  33 0 0

  Centro partijos kandidatas į Vilniaus merus Naglis Puteikis siūlo vietoje metro ir naujo stadiono statyti darželius

  VILNIUS, 13 gruodžio — Sputnik. Seimo "valstiečių" frakcijos atstovas, Lietuvos centro partijos pirmininkas Naglis Puteikis nusprendė dalyvati Vilniaus miesto mero rinkimuose, rašo LRT.

  Kandidato teigimu, jis apsisprendė dalyvauti rinkimuose, "nes reikia eiti ir ginti visuomenės interesus nuo oligarchų interesų".

  "Vilniuje šiuo metu susidarė labai pavojinga situacija — beveik visi kiti kandidatai yra susiję su oligarchais ir atstovauja ne eiliniams vilniečiams, o milijonierių verslui. Būtent oligarchų poreikiams naudojamos miesto viešosios lėšos", — teigia jis.

  Puteikis priduria, kad vietoj metro ir naujo stadiono ant Šeškinės kalvų turėtų būti pastatyta bent 30 darželių.

  "Stadionas gali palaukti, šiuo metu jo realiai niekam nereikia, o tėvai ir vaikai laukti negali, darželių labai reikia visiems".

  Anksčiau buvo pranešama, kad Puteikis tapo pirmuoju įregistruotu kandidatu į Lietuvos prezidentus.

  Naglis Puteikis baigė Vilniaus universiteto Istorijos fakultetą. 1997-2001 metais dirbo Klaipėdos miesto savivaldybės taryboje. Puteikis dirbo parlamente nuo 2011 iki 2012 metų. 2014 metais jis paliko partiją "Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai", kritikuodamas ją dėl daugelio politinių klausimų, tokių kaip partijos narių parama Daliai Grybauskaitei 2014 metų rinkimuose. Puteikis dalyvauja prezidento rinkimuose kaip nepriklausomas kandidatas.

  Rinkimai į savivaldybių tarybas Lietuvoje, taip pat Vilniaus mero rinkimai vyks 2019 metų kovo 3 dieną. Antradienį Liberalų sąjūdis paskelbė savo kandidatą į Vilniaus merus — Martyną Nagevičių.

  Taip pat sostinės mero rinkimuose dalyvaus dabartinis meras Remigijus Šimašius, Darbo partijos lyderis Viktoras Uspaskichas ir Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas Gintautas Paluckas. Ketvirtą kartą kovoti dėl Lietuvos sostinės mero posto ketina ir buvęs Vilniaus meras Artūras Zuokas.

  Dar šia tema

  Lietuvos savivaldos rinkimuose dalyvaus ir Rusijos piliečiai
  Europos Taryba ragina Lietuvą atkurti Pakso teisę dalyvauti rinkimuose
  Darbo partija paskelbė kandidatus į savivaldos rinkimus Lietuvoje
  Tegai:
  rinkimai, Naglis Puteikis, Vilnius

  Svarbiausios temos