16:00 2019 Balandžio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1250
 • RUB71.9719
  Valdemaras Tomaševskis, archyvinė nuotrauka

  Tomaševskis atskleidė, kas taps Lietuvos prezidentu

  © Photo: Facebook / Valdemar Tomaševski
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  Lietuvos prezidento rinkimai 2019 (135)
  52503

  Pats Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos lyderis kol kas nepriėmė jokio sprendimo dėl dalyvavimo prezidento rinkimuose

  VILNIUS, sausio 29 — Sputnik. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) lyderis, europarlamentaras Valdemaras Tomaševskis antradienį spaudos konferencijoje tvirtino manantis, kad esą dėl prezidento jau yra nuspręsta — antrajame ture greičiausiai susirungs ekonomistas Gitanas Nausėda ir konservatorių remiama kandidatė Ingrida Šimonytė.

  "Žinote, kaip liaudyje kalbama apie prezidento rinkimus? Kad sistema jau paskyrė prezidentą ir geriausia būtų, kad antrame rate sistema neturėtų problemų — kad dalyvautų Nausėda su Šimonyte. Tada jie normaliai pailsės. Kas belaimėtų, tai būtų jų žmogus. Taip kalbama liaudyje. Aš manau, liaudis turi daug išminties ir yra tame tam tikros tiesos. Aišku, dabar nusprendė rinkimuose dalyvauti premjeras S. Skvernelis, tai jau sunkiau bus", — cituoja LRT politiko atsakymą į klausimą, kokios pozicijos LLRA-KŠS laikysis per prezidento rinkimus.

  Anksčiau kalbėjęs apie ketinimą dalyvauti prezidento rinkimuose, antradienį Tomaševskis teigė, jog LLRA-KŠS kol kas neapsisprendė dėl partijos kandidato.

  Spaudos konferencijoje politikas sukritikavo visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centro "Vilmorus", vykdančio apklausas apie partijų, kandidatų į prezidentus populiarumą, ir jo vadovo, sociologo Vlado Gaidžio veiklą.

  "Jis yra pagrindinis komentatorius. Ką sistema pasakys, tokias apklausas jis ir rodo", — apie Gaidį kalbėjo Tomaševskis.

  Kovoje dėl Lietuvos prezidento posto taip pat dalyvauja ekonomistas Gitanas Nausėda, Seimo narė Aušra Maldeikienė, filosofas Arvydas Juozaitis, europarlamentaras Petras Auštrevičius, parlamentarė Ingrida Šimonytė ir Seimo narys Naglis Puteikis, premjeras Saulius Skvernelis.

  Lietuvos prezidento rinkimai vyks 2019 metų gegužės 12 dieną. Kandidatų registracija vyks iki 2019 metų vasario 18 dienos.

  Temos:
  Lietuvos prezidento rinkimai 2019 (135)

  Dar šia tema

  Karbauskis pavadino Skvernelį tautos kandidatu
  Išvardyti populiariausi Lietuvos politikai
  "Pripratę gyventi kaip erkės": Lietuvos premjeras atsakė į konkurentų kritiką
  Gal pageidaujate "geltonųjų liemenių"? Lietuviai laukia "teisingo" balsavimo
  Tegai:
  Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga (LLRA-KŠS)

  Svarbiausios temos