10:54 2019 Birželio 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1388
 • RUB71.4389
  Ramūnas Karbauskis, archyvinė nuotrauka

  Karbauskiui nėra poreikio palaikyti drausmę partijoje

  © Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  16 0 0

  Komentuodamas "Tvarkos ir teisingumo" partijos atstovo dovaną, "valstiečių" lyderis pareiškė, jog jam kaip pirmininkui niekada nekyla poreikis drausminti savo bendražygius

  VILNIUS, sausio 30 — Sputnik. "Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos" lyderis Ramūnas Karbauskis tvirtina, kad jo vadovaujamoje partijoje botago niekados neprireikė. Taip Karbauskis "Žinių radijui" pakomentavo partijos suvažiavimo metu jam "tvarkiečio" Vytauto Kamblevičiaus padovanotą simbolinį botagą.

  "O kolegos, kurie man padovanojo, tai yra "Tvarkos ir teisingumo" partijos nariai, galbūt jų partijai reikia botago palaikyti tvarką. Pas mus toks poreikis nekyla", — sakė Karbauskis.

  "Valstiečių" lyderis tvirtai pabrėžė, jog jam "botago iš tikrųjų niekada nereikėjo", o dovaną jis perdavė partijos Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkui "kaip simbolinę dovaną tam, kad jis palaikytų drausmę". Tačiau Karbauskis pabrėžė, jog apskritai tokia dovana jam pasirodė kiek netikėta, bet nepriimti jos buvo nepatogu.

  Sausio 26 dieną Prienuose vykusiame valdančiųjų "valstiečių" suvažiavime apsilankė koalicijos partnerių "socialdarbiečių" lyderis Gediminas Kirkilas bei "Tvarkos ir teisingumo" atstovas Vytautas Kamblevičius. Būtent Kamblevičius "valstiečiams" padovanojo botagą ir sakė, kad juo Karbauskis galės drausminti "vandenį drumsčiančius" frakcijos narius Seime.

  Dar šia tema

  Karbauskis kaltina opoziciją politinėmis spekuliacijomis
  Karbauskis: grįžau į aktyvią politiką, nes politikai klimpsta korupcijos liūne
  Karbauskis pavadino Skvernelį tautos kandidatu
  Tegai:
  Tvarka ir teisingumas, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS), valstiečiai, Ramūnas Karbauskis

  Svarbiausios temos