01:31 2019 Rugpjūčio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1103
 • RUB74.2984
  Lazdijai

  Nesąžininga kova: Lazdijų rajono meras pašalino savo oponento plakatą

  © Photo: Lazdijų rajono savivaldybės
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  8510

  Konservatoriai teigia, kad Lazdijų rajono meras liepė įmonei "Lazdijų vanduo" savavališkai demontuoti reklaminį stendą, kuriame pavaizduotas TS-LKD kandidatas į Lazdijų rajono merus

  VILNIUS, vasario 1 — Sputnik. Partija "Tėvynės sąjunga — Lietuvos krikščionys demokratai" (TS-LKD) apkaltino Lazdijų rajono merą Artūrą Margelį neteisėtu plakato, kuriame pavaizduotas jų kandidatas į Lazdijų rajono merus, nuėmimu.

  Apie incidentą partijos nariai parašė savo Facebook paskyroje.

  Anot TS-LKD, sausio 4 dieną partijos kandidatas į Lazdijų rajono merus Audrius Klėjus ant pastato sienos pasikabino savo rinkiminį plakatą. Sausio 29 dieną stendas nuo sienos staiga dingo, nors pagal sutartį dar turėjo ten būti.

  Klėjus pradėjo aiškintis, kas nutiko.

  "Lazdijų rajono merui Artūrui Margeliui, kuris Audriaus veidą matė kasdien važiuodamas į darbą, labai nepatiko politinio oponento plakatas. Kaip stipriai? Štai kaip: Vyriausioji rinkimų komisija gavo skundą iš anonimo, kad reklama pažeidžia įstatymus. Pažeidimų nerasta. Buvo sukviestas architektūros skyrius ir teisininkai rasti kokį "kabliuką", kad reklama būtų pašalinta. Kabliukų nebuvo rasta. Po kelių dienų įmonė, kuri stendą iškabino, gavo pareikalavimą nukabinti stendą. Jie atsisakė", — įvykių plėtrą pateikia TS-LKD.

  Partijos teigimu, po to Lazdijų rajono savivaldybės administracija ėmėsi nešvarių priemonių — tiesiog liepė įmonei UAB "Lazdijų vanduo" reklaminį stendą savavališkai demontuoti. Bendrovė demontavo stendą su visa metaline konstrukcija ir laiko jį savo sandėlyje.

  Incidentą, pasak partijos narių, jau tiria Vyriausioji rinkimų komisija ir policija.

  TS-LKD manymu, Lazdijų rajono meras galėjo taip pasielgti dėl kelių priežasčių. Tai gali būti "nuoskauda dėl pašalinimo iš partijos", kuris įvyko 2016 metų pavasarį, ar "jausmas, kad Audrius Klėjus gali tapti naujuoju meru".

  Partijos nariai pažymėjo, kad jau parengė naują plakato maketą, kuris bus iškabintas vietoj seno, ir pasidalino jo nuotrauka.

  Плакат, на котором изображен кандидат от партии СО-ЛХД на пост мэра района Лаздияй
  Naujas TS-LKD plakatas su kreipimuosi į Lazdijų rajono merą Artūrą Margelį

  Naujame plakate pavaizduotas TS-LKD kandidatas į Lazdijų rajono merus Audrius Klėjus ir parašytas partijos kreipimasis į Lazdijų rajono merą Artūrą Margelį: "Artūrai, mūsų taip lengvai "nenuimsi"".

  Dar šia tema

  TS-LKD reikalauja išnagrinėti Skvernelio ryšius su viešųjų ryšių konsultantu
  Konservatoriai reikalauja ištirti "Huawei" technologinę įrangą
  Konservatoriai siūlo leisti iš pluoštinių kanapių gaminti ir tiekti gydomąjį aliejų
  Tegai:
  Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD), Lietuva

  Svarbiausios temos