12:49 2020 Vasario 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.0842
 • RUB68.9116
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  Ukrainos prezidento rinkimai — 2019 (99)
  152

  Avakovas pažymėjo, kad Nacionalinė policija ar Nacionalinė gvardija užtikrins kandidato apsaugą, jei jis mano, kad kai kurių mitingų metu jo atžvilgiu rengiama provokacija

  VILNIUS, vasario 7 — Sputnik. Vienuolika kandidatų į Ukrainos prezidentus kreipėsi į policiją prašydami suteikti jiems apsaugą, ketvirtadienį pranešė Ukrainos vidaus reikalų ministras Arsenas Avakovas.

  Avakovas pažymėjo, kad Nacionalinė policija ar Nacionalinė gvardija užtikrins kandidato apsaugą, jei jis mano, kad kai kurių mitingų metu jo atžvilgiu rengiama provokacija.

  "Kiekvienas kandidatas į prezidentus [...] turi galimybę kreiptis į Nacionalinę policiją, kad jam būtų suteikta policijos apsauga kandidato į prezidentus įgaliojimams vykdyti. Jau yra 11 žmonių, kurie pasinaudojo šia galimybe", — sakė Avakovas Aukščiausiosios Rados Teisėkūros komisijos posėdyje teisėsaugos klausimais.

  Prezidento rinkimai Ukrainoje vyks kovo 31 dieną. Naujausiais duomenimis, Vyriausioji rinkimų komisija užregistravo daugiau nei 30 kandidatų.

  Ukrainos generalinis prokuroras apkaltintas dėl agitacijos balsuoti už Porošenko >>

  Temos:
  Ukrainos prezidento rinkimai — 2019 (99)

  Dar šia tema

  Kandidatai į Ukrainos prezidento postą negalės įvykdyti pažadų, mano Rada
  Porošenko vėl pirmauja Ukrainos prezidento antireitinge
  Ukrainoje užsiregistravo 28 kandidatai į prezidentus
  Tegai:
  kandidatai į prezidentus, policija

  Svarbiausios temos