19:35 2020 Kovo 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.0956
 • RUB85.9486
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  "Šnipinėjimo skandalas" Lietuvoje (44)
  89

  Respublikos prezidentė iš visų jėgų stengiasi tęsti šią politinę liniją ir "prastumti" savo įpėdinę Ingridą Šimonytę, mano ekspertas Levas Korolkovas

  VILNIUS, vasario 21 — Sputnik. Šiaulių apygardos teismui perduota byla, kurioje du Lietuvos piliečiai kaltinami šnipinėjimu "Rusijos naudai". Tardymo organai nustatė, kad jie "už piniginį atlygį rinko ir perduodavo Rusijos Federacijos žvalgybai ją dominančią informaciją bei kitaip bendradarbiavo su šios valstybės žvalgybą vykdančios organizacijos atstovais".

  Praėjusių metų pabaigoje Lietuvos specialiosios tarnybos paskelbė, kad respublikos teritorijoje neva veikia "šnipinėjimo tinklas", kuris renka informaciją "Rusijos žvalgybos tarnyboms".

  Interviu Sputnik Lietuva krizinių situacijų ekspertas, Užsienio žvalgybos tarnybos veteranas Levas Korolkovas pareiškė, kad šnipų manija Lietuvoje aistrų įkarščiu negali būti lyginama su jokia kita Baltijos šalimi.

  "Tai apskritai kalba apie tam tikrą paranoją, kuri jau seniai vyksta Lietuvoje. <...> Būtent taip ir yra. Baugina. Nors manau, kad rezultatas nuo to pasiekamas priešingas", — pažymėjo ekspertas.

  Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė šiais metais baigia savo kadenciją, todėl iš visų jėgų stengiasi tęsti šią politinę liniją ir "prastumti" buvusią finansų ministrę Ingridą Šimonytę į valstybės vadovo pareigas, mano Korolkovas.

  Temos:
  "Šnipinėjimo skandalas" Lietuvoje (44)

  Dar šia tema

  Dėl galimo šnipinėjimo Belgijos kariai Baltijos šalyse neteks išmaniųjų telefonų
  Lietuviai vis dėlto myli Rusiją — slapta, sielos gilumoje
  Tegai:
  Estija, Latvija, šnipinėjimas, Rusija, Lietuva

  Svarbiausios temos