07:52 2019 Gegužės 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1161
 • RUB71.9646
  Seimo narys Mindaugas Puidokas

  Puidokas pasakė, į ką turėtų lygiuotis Lietuvos prezidentas

  © Photo: facebook / Mindaugas Puidokas
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  Lietuvos prezidento rinkimai 2019 (209)
  124 0 0

  Politiko manymu, Lietuvos lyderis turėtų ginti tradicines vertybes ir krikščionišką moralę

  VILNIUS, vasario 27 — Sputnik. Lietuvai trūksta tokios politinės jėgos, kaip buvęs Lenkijos lyderis Lechas Kačynskis, pareiškė kandidatas į Lietuvos prezidentus Mindaugas Puidokas interviu LRT.

  "Siekis yra labai aiškus, kad Lietuvoje susitelktų tie rinkėjai, kurie kovoja ir pasisako už tradicines vertybes, už krikščionišką moralę. Manau, tokių rinkėjų mūsų valstybėje yra dauguma. Lietuvai tikrai labai trūksta tokios tvirtos politinės jėgos, kokia yra pono Kaczynskio Lenkijoje arba jaunojo 32 metų kanclerio Kurzo Austrijoje", — pareiškė Puidokas.

  Kandidatas į prezidentus pažymėjo, kad jis, kaip politikas, visada pasisakė už stiprią tradicinę šeimą, kas, pasak jo, yra labai svarbu vaikų ir jų tėvų saugumui.

  Puidokas taip pat pasakė, kad žemas reitingas tarp rinkėjų negąsdina jo. Pasak politiko, apklausos dažniausiai nerodo, kas nugalės rinkimuose.

  "Aš pats, kaip politikos ekspertas, dirbau ilgai šioje srityje, ir mes matėme praeitų Seimo rinkimų apklausas, kai turėjo laimėti socialdemokratai, bet jie patyrė triuškinamą pralaimėjimą", — pareiškė politikas.

  Be to, Puidokas pažymėjo, kad kol kas daugelis žmonių nežino apie jo politinę programą ir jo palaikomas vertybes, tačiau po priešrinkiminių interviu balandžio mėnesį viskas pasikeis. Kandidatas taip pat išreiškė įsitikinimą, kad rinkimų kampanija vyks sklandžiai ir jis galės patekti į antrąjį turą.

  Žurnalistams paklausius, ar jis palaiko referendumą dėl dvigubos pilietybės ir Seimo narių skaičių mažinimą, Puidokas atsakė teigiamai.

  "Jie (lietuviai, gyvenantys kitose šalyse — Sputnik) tikrai nusipelnė, kad būtų išspręstas šis klausimas (dėl dvigubos pilietybės — Sputnik). Kalbant apie referendumą dėl Seimo narių skaičiaus mažinimo, tai paliksiu tą žmonių apsisprendimui, nes manau, kad pagal mūsų valstybės dydį, pagal žmonių skaičių, Lietuvoje galėtų būti parlamento narių ir mažiau", — pareiškė politikas.

  Mindaugas Puidokas yra jauniausias kandidatas. Jis privalomų 40 metų dar tik sulauks, kai prasidės rinkimų startas. Paskelbęs savo ketinimą dalyvauti prezidento rinkimuose, jis prarado vietą valdančioje partijoje "Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga", kurios kandidatu į prezidento rinkimus buvo paskirtas Lietuvos ministras pirmininkas Saulius Skvernelis.

  Šiuo metu Puidokas yra vienas iš 12 kandidatų, kurie turi surinkti 20 tūkstančių parašų, kad galėtų toliau dalyvauti prezidento lenktynėse.

  Kol kas Puidokas surinko apie devynis tūkstančius elektroninių parašų.

  Respublikos prezidento rinkimai vyks gegužės 12 dieną.

  Temos:
  Lietuvos prezidento rinkimai 2019 (209)

  Dar šia tema

  Lietuvos prezidento rinkimai: pirmieji rezultatai
  Puidokas sustabdė narystę LVŽS ir dalyvaus prezidento rinkimuose
  "Valstiečių" nesutarimai — krizė ar apsivalymas?
  Lietuvos VRK: statymai padaryti. Pagrindinis prizas — prezidento kėdė
  Tegai:
  Lietuva, prezidento rinkimai, rinkimai, Mindaugas Puidokas

  Svarbiausios temos