02:35 2019 Rugpjūčio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1103
 • RUB74.2984
  Donaldas Trampas, archyvinė nuotrauka

  Trampas sako, kad naujojo tyrimo prieš jį iniciatoriai neteko proto

  © Sputnik / Алексей Витвицкий
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  51 0 0

  Teisėjų komiteto pirmininkas Džeroldas Nadleris sakė, kad Kongreso Demokratų partijos atstovai inicijavo tyrimą prieš Trampą ir ketina apklausti daugiau nei 80 pareigūnų

  VILNIUS, kovo 5 — Sputnik. JAV prezidentas Donaldas Trampas sakė, kad Kongreso nariai, inicijavę naują tyrimą prieš jį, visiškai neteko proto, praneša RIA Novosti.

  Anksčiau Teisėjų komiteto pirmininkas Džeroldas Nadleris (Jerrold Nadler) sakė, kad Kongreso Demokratų partijos atstovai inicijavo tyrimą prieš Trampą ir ketina apklausti daugiau nei 80 pareigūnų. Jis priminė, kad Trampas daugybę kartų vadino nepriklausomo prokuroro Roberto Miulerio (Robert Muller) tyrimą "raganų medžiokle", atleido FTB direktorių Džeimsą Komį (James Comey) ir "bandė apsaugoti" buvusį nacionalinio saugumo patarėją Maiklą Flyną (Michael Flynn). 

  Pasak Nadlerio, visi šie veiksmai trukdo teisingumui.

  "Dabar, kai jiems tapo aišku, kad sąmoksle su Rusija dalyvavo tik nesąžiningoji Hilari (Klinton) ir patys demokratai, Nadleris, Šifas (Schiff) ir komitetų vadovai visai neteko proto. Kad pakenktų nekaltiems žmonėms, jie pateikė 81 užklausą", — rašė Trampas Twitter paskyroje.

  Anksčiau Baltieji rūmai pavadino naują tyrimą JAV kongrese "gėdingu" ir "įžeidžiančiu".

  Miuleris tiria prielaidas apie "Rusijos įsikišimą" į Amerikos rinkimus, kurias Maskva neigia, bei tariamus Trampo ryšius su Rusija, kuriuos neigia tiek Kremlius, tiek Baltieji rūmai.

  Dar šia tema

  Paskelbta, kokias naujas sankcijas JAV taikys Rusijai
  JAV Kongresas įpareigojo žvalgybą atskleisti Putino pajamas
  Rusija užregistravo tris milijonus JAV kibernetinių išpuolių
  Tegai:
  tyrimas, Donaldas Trampas, JAV Kongresas

  Svarbiausios temos