11:54 2019 Gegužės 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1171
 • RUB71.7625
  Ukrainos URM, archyvinė nuiotrauka

  Ukrainos užsienio reikalų ministerija mano, kad Austrija "flirtuoja" su Rusija

  © Sputnik / Стрингер
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  35 0 0

  Austrijos užsienio reikalų ministrė Karin Kneisl savo Twitter paskyroje rašė, kad Viena ir Maskva "toliau stiprins gerus tarpusavio santykius"

  VILNIUS, kovo 13 — Sputnik. Ukrainos užsienio reikalų ministerijos atstovė Katerina Zelenko trečiadienį trumposios konferencijos metu pareiškė, kad žinyba atkreipė dėmesį į "taikų toną" tarp Austrijos ir Rusijos Federacijos, kurį ji traktuoja kaip "flirtą", rašo RIA Novosti.

  Anksčiau Austrijos užsienio reikalų ministrė Karin Kneisl savo Twitter paskyroje rašė, kad Viena ir Maskva "toliau stiprins gerus tarpusavio santykius".

  "Mes atkreipėme dėmesį į labai taikų šio pranešimo toną. Tai labai prieštarauja Europos Sąjungos politikai... Peršasi išvada: flirtuoti su agresoriumi nėra nešališkumo politika, kurią deklaruoja Austrija", — sakė Zelenko.

  Maskvos ir Kijevo santykiai pablogėjo po įvykių Donbase. Ukrainos valdžios institucijos nuolat kaltina Rusiją kišimusi į šalies vidaus reikalus. 2015 metų sausio mėnesį Aukščiausioji Rada priėmė pareiškimą, kuriame Rusijos Federacija vadinama "šalimi agresore". Rusija neigia Ukrainos kaltinimus. Maskva ne kartą pareiškė, kad ji nėra Ukrainos vidaus konflikto šalis ir yra suinteresuota, kad Kijevas įveiktų politinę ir ekonominę krizę.

  Dar šia tema

  Austrijos-Vengrijos keliu: "Bloomberg" papasakojo apie ES žlugimo grėsmę
  Austrijos žurnalistas pasakė, ką Ukraina daro su valdžios kritikais
  Austrijos kancleris palaiko "Brexit" iki Europos Parlamento rinkimų
  Tegai:
  santykiai, Maskva, Viena, Austrija

  Svarbiausios temos