18:57 2020 Sausio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1115
 • RUB68.7300
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  Lazda turi du galus: sankcijos Rusijai (240)
  108

  Vokietijos parlamento narys Jaltos Tarptautiniame ekonomikos forume tvirtai pareiškė, kad Vokietijoje platinamos netikros naujienos apie gyvenimą Kryme

  VILNIUS, kovo 19 — Sputnik. Bundestago narys Stefanas Koiteris pareiškė, kad Europos Sąjungos Rusijai paskelbtos sankcijos dėl Krymo neskatina ieškoti sprendimo, todėl jis ragina jas atšaukti.

  "Jos (sankcijos — Sputnik) net nebuvo sankcionuotos JT, jos prieštarauja Vokietijos ir Rusijos ekonominiams interesams. Todėl jas reikia skubiai atšaukti", — sakė politikas Jaltos Tarptautiniame ekonomikos forume.

  Vokietijos parlamento narys pareiškė, kad Vokietijos žiniasklaidos publikacijos apie Krymą neatitinka realios situacijos pusiasalyje.

  "Galiu pasakyti, kad tai yra netikros naujienos", — sakė Koiteris.

  Jis pridūrė, kad esant sankcijoms būtina atsižvelgti į tarptautinę teisę, tačiau taip pat nereikėtų užmiršti ir Krymo gyventojų valios.

  Krymas ir Sevastopolis tapo Rusijos regionais po 2014 metų kovo mėnesio referendumo. Prisijungimą prie Rusijos teritorijos palaikė 96,77% Krymo ir 95,6% Sevastopolio gyventojų.

  Maskva ne kartą pabrėžė, kad Krymo gyventojai balsavo už prijungimą prie Rusijos teritorijos demokratiškai, buvo atsižvelgta į tarptautinę teisę ir Jungtinių Tautų Organizacijos įstatus. Tačiau Ukraina vis dar laiko Krymą savo, bet laikinai okupuota teritorija. Rusijos prezidento teigimu, Krymo klausimas "uždarytas visiems laikams".

  Temos:
  Lazda turi du galus: sankcijos Rusijai (240)

  Dar šia tema

  Kryme įvertinta buvimo Ukrainos sudėtyje sukelta žala
  Porošenko pažadėjo susigrąžinti Krymą "be derybų ir susitarimų"
  Kremlius viliasi, kad laikas viską sudėlios į savas vietas santykiuose su Ukraina
  Porošenko pareiškė, kad neketina "virti košės" su Putinu
  Tegai:
  sankcijos, Vokietija, Krymas

  Svarbiausios temos